Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 11 vagy XS lenne jobb...

IPhone 11 vagy XS lenne jobb választás?

Figyelt kérdés

A 11 azért szimpatikusabb, mert újabb és erősebb a hardvere, de az XS-nek a mérete és oled kijelzője jobban bejön. Ti a 2 telefon közül melyiket vennétek?

Árban jelenleg a XS 70€-val drágább.

Januárban tervezem az SE-t cserélni, de már most gondolkozok rajta, hogy mire cseréljem.

SE2 nálam kizárva (ha igazak a hírek róla). Android szintén nem kell.


2019. nov. 13. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Xs
2019. nov. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

"SE2 nálam kizárva (ha igazak a hírek róla)."


Mi a baj? Én ha tehetném azt venném meg az összes jelenlegi iphonek közül.


Azt viszont neked kell eldönteni, hogy mi a fontosabb számodra, ne mi találgassunk. Hmm.


11-nek sokkal jobb a kamerája főleg sötétben ezt YouTube-n néztem. (Ha nem csak nem csalnak..!)


Nekem most egy Samsung A6+-om van aminek Super Amoled a kijelzője, és hiába gyönyörű látvány ha túl sokáig nézem a kijelzőt, akkor hamarabb elfáradnak a szemeim, a nap végére már fájnak. Túl égető a Super Amoled / Infinity Display mindegy hogy mondod ki. Ugyanez vonatkozik szerintem az OLED kijelzőkre is. Bár azt szabad szemmel még nem láttam, de gondolom azok is ugyanolyan színes képet ad mint a Super Amoled.

2019. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

szerintem is az oled nem olyan nagy dolog, pláne ha még jelenleg nem azt használod. nyilván oledről is vissza lehet szokni lcd-re, de ott már érezni fogja az ember a különbségeket kicsit.


viszont a kamera valóban sokkal jobb, nekem pro max lett végül, X-ről váltottam, és engem például a vastagabb káva zavart csak, amiatt nem a sima 11 lett.

2019. nov. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

SE2 azért nem kell, mert mindenképpen olyat szeretnék amin már nics gomb. Ennyi az egész.

Nem is szeretném, ha találgatnátok róla, hogy nekem mi a fontosabb csak véleményt kértem. Egyébként az a baj, hogy nem tudom eldönteni mi a fontosabb ameddig nem használtam mindkettőt.

Gondolom a 11-nél az erősebb hardvert annyira nem érezném az SE után se, a XS-hez képest meg egyáltalán nem. Kamerával úgy vagyok, hogy ritkán használom, nem vagyok az akinek 1000+ képe van a telefonon szóval a kamera nálam másodlagos.

Aztán ott van a méretük (SE 4"-os ami azért már elég kicsi) a 11 elég nagy, az XS szerintem sokkal barátságosabb méretű (még ha nem is olyan sokkal kisebb). X volt a legújabb iPhone amit fogtam és méretben egyforma a XS-el.

OLED-et még soha nem láttam sötétben, a feketéjére kíváncsi lennék. LCD-vel is meglennék szerintem.

Ha a 11 akkora lenne mint a 11 Pro (X vagy XS) akkor szerintem nem gondolkoznék rajta sokat. Viszont nem értem a 11 és 11 Pro közötti hatalmas árkülönbséget, ha csak minimálissal lenne drágább akkor még elgondolkoznék rajta. A sima 11 is elég drága, soha nem költöttem még ennyit egy telefonra, most se szívesen.

2019. nov. 13. 20:17
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Az OnePlus 7 most 390 dollár a gearbestnél, szerintem ezzel jobban járnál.

8 GB RAM, 256 GB ROM.

2019. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szépnek szép meg minden, de még mindig nem iOS fut rajta.
2019. nov. 13. 21:44
 7/9 Morzsi007 ***** válasza:
Ha igazak a hírek és jönni fog az SE2, ami megkapja a jelenlegi legjobb SoC-ot (i11-ét) és teljes kijlelzős lesz, nem lesz 6,1”-os, hanem kisebb, akkor azon nem lesz gomb. Már várom, ahogy sokan mások. Pár hónapot még kibirsz, max olcsobban jutsz telefonhoz, mert lejjebb megy az áruk.
2019. nov. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7# de lesz rajta gomb! Az iphone 8 külsejét veszi át. Azt nem tudni még hogy 1 vagy több kamera lesz rajta.
2019. nov. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Morzsi007 ***** válasza:
Majd meglátjuk. 😁
2019. nov. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!