Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet személyesen új...

Hol lehet személyesen új mobiltelefont venni maximum ötvenezer körül, hűségidő nélkül?

Figyelt kérdés
Vagy lehet ezt csinálni úgy, hogy bemegyek a Telenorhoz mondjuk, és kifizetem egy összegben hűségidő nélkül? :D
2019. nov. 13. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. De szolgáltatónál nem érdemes venni.
2019. nov. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Telenornál nem hiszem hogy kapsz 50e ft körül. Vagy kitudja,én akár hányszor mentem mindig nagyon drága telók voltak. Faterom szokott gyakran telefont váltani mert nagy telefon mániás,ott neten lerendeli pár nap alatt kihozzák kifizeti és ennyi. 50 alatt simán van neten új teló..Vagy valamilyen nagy szupermarket ahol vannak műszaki dolgok,ott is kapni telefont.
2019. nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?


Minden szolgáltatónál van feltöltőkártyás díjcsomag amit változó, hogy épp minek neveznek de gyakorlatilag annyit tesz, hogy kihozod a készüléket listaáron és kapsz hozzá egy szolgáltató által adott kártyát. További teendőd nincsen.


Célszerűbb akkor már valami olyan helyen venni ami nem csak Webshop. Ilyen például a MediaMark-t is.

2019. nov. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2019. nov. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pl.: Media Markt, Euronics, Tesco, Auchan stb.
2019. nov. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg Telenor készülék listáját,feltöltökártyásoknak részét ,de jobban jársz ha pl média Markt,Euronics stb boltból veszel telefont.
2019. nov. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!