Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 s vagy Samsung...

Iphone 6 s vagy Samsung galaxy a 70?

Figyelt kérdés
Melyiket lenne érdemesebb megvennem szerintetek a kettő közül? Árban ugyanannyi lenne(na jó, havi 100 forinttal olcsóbb az iphone xd). iPhone 172k pontot kapott telefon értékelőn, a70 175k-t.

2019. nov. 15. 05:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Jatek sorozatra kene. Fontos a kamera os azert. Meg az aksi foleg.
2019. nov. 15. 05:40
 2/9 anonim válasza:
72%
Iphone 7 plussom van 128gb os... megbántam az iphonet... öreg a rendszer öreg minden rajta, nem beszélve a kikelzorol!! Nekem is nagyon bejön az A 70.. szivem szerint elcserelnem a telefononat rá... de senkinek nem kell ez a szar iphone.. A70 nek szuper amoled a kikelzoje és nem beszélve a 4500 aksirol... ami ki bir nyomkodassal akar 1,5 napot is :) iphonba a nevet veszed meg.... egyebként egy rakàs sz..r.. szánom bánom hogy ezt vettem meg!
2019. nov. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszi!!! A70-en gondolom csak van mar lepesszamlalo ami jól mukodik. Tehat nem szamol jarmube + ha mozgatod. Meg hatha pulzus meres is. Bar azt nem hiszem. Akkor a70 lesz szerintem. Meg megvarom black fridayt. Bar nem.hinnem h olcsobb lesz telekomnal. Bar havi 3800 nem para erte
2019. nov. 15. 06:35
 4/9 anonim ***** válasza:

iPhone-ban valóban inkább a nevet veszed meg, nekem soha nem is kéne, pedig megtehetném! Ráadásul a 6S már amúgy is régebbi típus, szóval azt főleg semmiképp nem ajánlott!

Mindig is Android-párti voltam, most készülök lecserélni a régi telefonomat, és én is pont A70-et akarok venni, nagyon szuper! Nem a legcsúcsabb, de azért mindenhez kellően erős hardver, méretes akksi, egész jó kamera, és egy csomó funkciója van, amik együtt sok telefonról nem mondhatók el! Bár én függetlenül webshopból fogom rendelni, de úgy is 100-120 ezer Ft között az egyik legjobb vétel!

2019. nov. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Arukereson elotte nezd meg. Talan most 88 ezer a legolcsobban. Megbizhato eladotol. Tobb ezer ot csillagos ertekelese van. En is megtehetnem akar a legujabb iphonet is. De nincs szuksegem ra. Felesleges.
2019. nov. 15. 07:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem A70 van kb egy hete.

Nagyon szeretem. Sorozatra játékra pláne megéri ilyet venni, mert nagyon nagy az aksija, sokat bír lehet nyüstölni, én is nézem az HBO GO-t, játszok, böngészek és nem merül le tőle napközben. Kijelzője nagyon szép amoled, és hatalmas, amin eleve jobb élmény filmezni játszani, mint egy pici 6s-en (szerintem). Samsung health-on van lépésszámláló, meg egyebek.

2019. nov. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi. Akkor szerintem a70 lesz. Bar nem tudom mit takar az hogy amoled xd. Azt nem tudom varjak e meg 2 hetet. De nem hinnem.h olcsobb lenne. Foleg nem magyarorszagon black fridaykor. Meg amugy is telekomtol vennem csak havi 3900ft+csomag xd22 honapig. Kenyelmesebb igy.
2019. nov. 15. 10:02
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék :)

Amúgy tévedtem nem amoled, super amoled a kijelző.

Én is telekomtól hoztam ki.

2019. nov. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A70 mindenképp jobb hardveresen és ár/érték arányban viszont iPhonoknál az iOS rendszer 100-szor jobban van optimalizálva, mint a Samsung One UI-ja.
2019. nov. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!