Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ICloud nem kell, mit csinaljak...

ICloud nem kell, mit csinaljak, ha betelt au iPhone-om?

Figyelt kérdés
Sok képet csinálok, ezeket aztán lementem laptopra. Igenam, csakhogy én elektronikai/műszaki analfabéta vagyok, és egy ideje kiírta, hogy az iCloud tele van és bővítsem. De nem szeretném, sőt, iCloud sem kell, csak fotózni szeretnek és lementeni a laptopra. Hogy lehet kilőni/tehermentesíteni a telefont?
2019. nov. 15. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Be kell iCloudban állítanod, hogy ne metse le a képeket, amiket te készítesz.
2019. nov. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos sehogysem tudtam rájönni, ezt hogy kell.
2019. nov. 15. 12:55
 3/4 anonim ***** válasza:
41%

iCloud fiókod maradjon meg, mert az jó :) Anélkül igazából halott a telefon.

Én amióta iCloud van azóta az 5 gigás tárhellyel elvagyok pedig 14-15 ezer képet csinálok évente. Hja mindent fotózok, ezzel jegyzetelek, ha valamit látok: katt :D

Nekem 2 telefon és 2 táblagép van az 5 gigás Icloudon és 3 giga szabad hely van :D

Lehet menedzselni ennyi tárhelyet is!


na akkor mondom:

Beállítások

legfelül ahol a képed, neve van, arra nyomj rá

ICloud

Itt láthatod mi foglalja a tárhelyet.

Fotók-ba lépj be.

Icloud-Fotók - KI (ha ez be van kapcsolva akkor minden képet EREDETI felbontásban feltölt, ez nagyon hamar megzabálja a tárhelyet.)

Fotóstream - Ha nincs más Apple eszközöd, akkor ezt is kikapcsolhatod. Ha van táblagép mondjuk, akkor érdemes bekapcsolni, mert Alacsonabb felbontásban feltölti az utolsó 1000 képet és ezt látod a másik eszközön is. Néhány100 megát foglal.

A másik két opciót is kikapcsolhatod (sorozatfotók és megosztott albumok)


Ezen felül még a mail is sok helyet foglal ha küldesz nagyobb csatolmányokat.


Ahogy görgetsz lejjebb láthatod az össze alkalmazásodat amik gyakorlatilag mind kikapcsolható és nem fogják foglalni adataikkal az iCloud tárhelyet.


Ezen kivül még kikapcsolhatod a telefon iCloud biztonsági mentését is, az is sok helyet felszabadít. Viszont akkor ha sérül valami miatt a készülék, nem fogod tudni visszaállítani az adataidat (kontaktok például)

2019. nov. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. nov. 18. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!