Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tüntessem el?

Hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung S6 edge telefonom. Tele van a Samsung gyári programjaival, amiből nekem gyakorlatilag 98% nem kell, soha nem fogom használni őket, nem fogok táblázatot szerkeszteni 10cm2 képernyőn, stb.

Van mód, hogy ezek eltűnjenek a gépemről?



2019. nov. 15. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Tiltsd le őket.
2019. nov. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy rootold és utána már törölhetsz róla bármit
2019. nov. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A letiltás nem elég. A helyet továbbra is fogja, rengeteg felesleges gombot kell kerülgetni, s frissítésnél visszakapcsolódnak. Sőt egy részük nem is engedi, hogy letiltsam. Egyszerűen nem akarom, hogy az a sok sz*r ott legyen. A múltkor például a Samsung Health program hülyült meg, másodpercenként ablakot dobott, ki kellett merítenem a telót, hogy eltűnjön, pedig soha nem is használtam. Semmi szükségem az ilyen idióta dolgokra. Az én telefonom, az legyen rajta, amit én akarok, nem?
2019. nov. 15. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!