Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Kinéztem a Huawei P30 Pro-t, de nem ragaszkodom hozzá, de hasonlót szeretnék (belső tulajdonságokban hasonló). Még néztem a OnePlus 7-et és a OnePlus 7 Pro-t.

2019. nov. 16. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Xiaomi Redmi Note 8 , Redmi Note 8 pro, Xiaomi mi 9
2019. nov. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

Semmiképpen ne xiaomit,a fránya miui miatt,egy bugos kéretlen reklámos rendszer.

Míg az oxygen OS (OnePlus) egy letisztult egyszerű rendszer,én arra szavazok,én OnePlus 6t fogok venni valószínűleg.


A hülyék.megveszik a olcsó telefont 6 havonta míg egy okos megveszi 1 x a 150 ezreset ami simán kibír 2 évet

2019. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha vigyázol rá, akkor az olcsóbb nem bírhat ki mondjuk 2 évet? Ne röhögtess már. Persze általában elfogadott, hogy ha többet költesz, akkor jobbat is kapsz. De ez nincs mindig így. A Xiaominak is jók az értékelései. Egyik sem hibátlan, ezt hozzá teszem. Mindegyikben lehet valamit találni, ami jobb mint a másik. De nincs mindenkinek 150ezer ftja, hogy telefont vegyen. Ami kb fele annyi az is lehet ugyanolyan jó, csak attól is függ hogy mire és mennyit használod, mennyire vigyázol rá, stb. Ha a falhoz vágod állandóan, vagy balfasz vagy és mindig leejted, vagy összevizezed, akkor nem kell csodálkozni, hogy nem bir ki mondjuk 1 évet. Vagy többet.
2021. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!