Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Töltés közben "furcsán"...

Töltés közben "furcsán" viselkedik a telefonom?

Figyelt kérdés

Aliexpressrol rendeltem egy elvileg Huawei toltot, de nem is teljesen úgy néz ki, mint az én gyári töltőm, és amikor be van dugva, mintha lassabb lenne a telefon, illetve ha írok valamilyen szöveget, egy egy olyan betűt is beletesz, amire rá sem bökök, vagy valamelyikből kettőt ír be, vagy ugyanennyit töröl ki. Csak akkor van ez, ha ezzel a töltővel töltöm.

Mi baja van?


2019. nov. 16. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Az érintés érzékelését megzavarhatja a hálózat irányába előálló kapacitív kapcsolat.

Az adapterben szokott lenni egy zavarszűrő kondenzátor is, a primer-szekunder oldal között.

Próbáld fordítva bedugni a konnektorba, ami némileg megváltoztathatja a viszonyokat. Vagy nem.

2019. nov. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szar a töltő.
2019. nov. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Aliexpressrol rendeltem egy __elvileg__ Huawei toltot"

nem is olvastam tovább...

2019. nov. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 megindokolnád miért nem?
2019. nov. 16. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért nem olvastam tovább, mert

"rendeltem egy elvileg Huawei toltot"

Tehát te is tudod, hogy nem is biztos, hogy gyári amit rendeltél/kaptál.

Gondolom olcsóbb is volt.

Miért várod el - egyáltalán bárki miért várja el - hogy ha valamit olcsóbban, nem biztos forrásból rendel az a gyári normáknak megfelelően működjön.

ne értesd félre, no offense, nem akarlak én megbántani, vagy lehülyézni, csak nem értem...

Annak kell örölni, hogy nem durrant el a telóban valami.

2019. nov. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megindokoltad! 🤗

Akkor nem nagyon kéne használnom?:(

2019. nov. 16. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!