Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be a tabletem,...

Nem kapcsol be a tabletem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! nekem van egy aTAB7 DCI tabletem ami nem akar bekapcsolni! se töltőn sehol! géphez csatlakoztatva hibát jelez! egy kis repedés van a képernyőjén nem tudom hogy az a baja-e. A hátlapjá nem tudom hogyan kell leszedni mert az is eszembe jutott! Valami segítség annak érdekeben hogy működjön mert sok értékes képem/videóm van rajta!

2019. nov. 16. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Szívrohamban elhunyt.


Ezek a nóném kütyük már csak ilyenek....

2019. nov. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menjél sétálni.
2019. nov. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

"A hátlapjá nem tudom hogyan kell leszedni mert az is eszembe jutott!"

Csak az a baj, hogy tett nem követte a gondolatot. Így nem javul meg magától.

2019. nov. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

És ha leszeded a hátlapját akkor mi van? Semmi. Látni fogsz egy nyomtatott áramkört, mikurnyi chipeket, meg a kijelző hátulját. Semmit nem fogsz tudni kezdeni vele, főleg így hogy totál nem értesz hozzá.

Viszont ha SD kártyára mentetted a dolgaidat, akkor szerencséd van, mert azt külső SD olvasóval is tudod kezelni.

2019. nov. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerviz.

De mivel a javítás túllépné a készülék újkori árát, ezért nyugodtan kidobhatod az elektronikai hulladékgyűjtőbe.


Ha a képeid nagyon értékesek, akkor adatmentő cégekkel próbálkozhatsz, de az nagyon nem lesz olcsó, bőven 100 ezer feletti összeg lenne.

Ennyire értékes adatokat a legnagyobb hülyeség egy helyen tárolni, főleg egy olyan eszközön, ami bármikor elveszhet, elromolhat.

2019. nov. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha azt se tudja, hogy kell leszedni a hátlapját, minek szedte volna le?
2019. nov. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Úgy látom, egyesek nem érzik át a #3 válaszomban rejlő iróniát.

Mindenki nyugodjon le, egyáltalán nem gondolom komolyan, hogy az itteni kérdezők többsége képes mondjuk egy multiméterrel rámérni az akkura.

2019. nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. nov. 17. 02:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!