Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G6 downgrade, hogyan?

Deejaydave kérdése:

LG G6 downgrade, hogyan?

Figyelt kérdés
Lg g6 telefon android 9ről 7re downgrade. Eddig sikerült, most azonban nem enged az LG Hack tool. Valaki tudna segíteni?

2019. nov. 17. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Szimplán LG UP + Uppercut-tal működnie kellene.
2019. nov. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam mindenféle kombót, de valamiért megáll 4% hibát ír és ennyi. Régebbi és újabb verziókkal is próbáltam. Bekapcsoltam az oem-et és a debuggingot is de semmi. Raktam downloadba valamint fastboot módba.
2019. nov. 17. 18:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen hibát?.... Leírhatnád, de egy kép még jobb volna.
2019. nov. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2019. nov. 17. 19:43
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért azt hozzátenném, hogy jópárszor csináltam már, samsungoknál kiessel se volt még gond. Ezidáig az lg-vel sem. Viszont most ebbe a hibába futok mindíg. Minden vackot letöltöttem már dll cuccokat, fastboot cuccokat, lg bridge, platformtool,qdloader, tool all in one, android studio, lg flashtool, lg bridge, leg up, lg uppertool. Sajnos egyikre sem megy. Egyedül talán az all in one toolra reagált amikor fastboot módban volt a telefon viszont nem engedte a bootloader unlock-ot ami furcsa
2019. nov. 17. 19:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Telepíts fel, és próbáld újra:


[link]

2019. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a hiba továbbra is fennáll, ilyen dll modulból többet is leszedtem és hasonló az eredmény :/
2019. nov. 17. 20:35
 8/9 anonim válasza:
Szia sikerült végül? Ebben a cipőben járok én is!
2020. jan. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Túladtam a telefonon. Alapvetően az volt a baj hogy túl friss volt a szoftver. Amíg nálam volt sajnos nem találtam megoldást
2020. jan. 19. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!