Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új iPhoneba be lehet jelentkez...

Új iPhoneba be lehet jelentkezni régi fiókkal?

Figyelt kérdés

Szo az a lényeg,hogy volt egy iphoneom és elromlott úgy hogy így fullra nem tudom használni és a képernyőt egy kicsit sem lehet latni.Amig nem veszek újat addig egy átmeneti telefonom van. Ha veszek egy új iphonet és beakaraok jelentkezni a regi fiokommal akkor azt lehet? Mert valahol azt hallottam hogy nem.

Remélem ertitek hogy mire akarok kilyukadni.xd amúgy az is fontos hogy ugye nem jelentkeztem ki az előző fiokombol



2019. nov. 17. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

igen lehet


és ha be volt állítva a mentés, akkor még le is töltődnek rá az adatok a cloudból

2019. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ha szabad kérdeznem? Légyszine kamuzz ;)
2019. nov. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

pont az a lényege az iCloudnak, hogy amelyik telefonba bejelentkezel arra letölt minden mentést (ha volt).

Még a háttérképet, meg a csengőhangot is, stb visszaállítja, mintha ugyanazt a telót használnád mint régen.

2019. nov. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!