Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Muszáj root-olnom, hogy...

Muszáj root-olnom, hogy rendes hangerőt kapjak?

Figyelt kérdés

Telefonom egy Redmi Note 7, alapvetően meg vagyok vele elégedve, csak egyetlen dolog zavar: a Spotify-os zenéknek és a Youtube videóknak nagyon alacsony a hangereje, zajos környezetben alig hallani őket. Ha MP3 zenét hallgatok ugyanezen a telefonon, a hangerő tökéletes, akárcsak a hallásom és a fülhallgatóim (Klipsch, Sennheiser, Bose). Végigböngésztem a netet ajánlott beállításokért, nem segített egyik sem. A Play Áruházas "Volume Booster"-típusú programokat inkább felejtsük is el.

Nemrég elkértem egy barátom Redmi Note 7-esét, hogy kipróbáljam, és majd' levitte a fejem a hangerő. Visszadugtam a sajátomba, és lejátszottam ugyanazt a Spotify, illetve Youtube zenét, de épp hogy csak dünnyögött a fülembe. Rákérdeztem, mit kell varázsolni, hogy az enyém is ilyen legyen, őszerinte annak tudható be a különbség, hogy az ő telefonja root-olva van, így nem korlátozza le a hangerőt a szoftver. Azóta még két másik Note 7-est kipróbáltam, és azokon is halk volt a Spotify és Youtube. Igaz lenne hát az elmélet? Még 9 hónap garancia van a készülékemre, nem szeretném kockáztatni a rootolással. Van valami bevált megoldás?



2019. nov. 18. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel erősítő beiktatása nem lenne praktikus, érzékenyebb fülhallgatód sincs vagy talán nem is létezik, a Play szarok sem segítettek, így szerintem is csak a root marad.

Hacsak nem tudod valahogy telepíteni a Dolby Atmost, ami nekem egyik telefonon a főzött ROM része és szintén tud hangerőt növelni.

2019. nov. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Erősítőt kell betenni a füles és a telefon közé. Annyi a hátránya, hogy külön akkuja van, de általában a telefon hamarabb lemerül, így gondot max akkor okoz, ha elfelejted feltölteni.

Vagy ahogy írtad, használj mp3-at vagy flact, azzal a netet is kíméled, így az se fogy el, meg a telefon akkuját is kíméli, a közvetlenül CDről vagy egyéb legális helyről beszerzett flac pedig jobban is szól, mint a spotify és a youtube.

2019. nov. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Redmi Note 7-em van, de ha kritikával kéne illetnem, a hang miatt nem tudnám. Még nem volt sose olyan gondom, hogy bármi halk lenne rajta.

Azonban a régi telefonom kimondottan halk volt, nem is volt a legjobb okostelefonok között, pláne a 2mp-s előlapi kamerájával xD

Annál volt egy alkalmazás a Play Áruházból, amivel tudtam növelni a hangerőt. Ja jól tudom a Volume Boost GOODEV névre hallgatott. Az nekem működött. Nem tudom neked van e már tapasztalatod vele, de egy próbát megér. Én nagy hasznát vettem.

2019. nov. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!