Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történt, hogy az Apple...

Mi történt, hogy az Apple adott gyorstöltőt? Miért kell ennyit várni az Applenél egy egy funkcióra? PL: éjszakai mód? Három éves S7-hez is járt már gyors töltő.

Figyelt kérdés

2019. nov. 18. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Fáj, hogy már ebbe se tudsz belekötni?
2019. nov. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Mert egy ájfos, szomorú hogy az embereknek 10 év kellett hogy leessen.
2019. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Unalmas már ez a folyamatos Apple fikázás. Legalább fokozatosan adagolják az újdonságokat és "mindig" van értelme megvenni az újabb iphonet. Nem pedig beletesznek kiforratlanul mindenféle funkciót amit a felhasználók fele ki sem használ, hogy aztán csak a számokkal tudjanak dobálódzni az új készülékeknél.
2019. nov. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

11 éve van iPhoneonom (androidom sosem volt, mert az akkoriban még nem volt) de sosem hiányzott a gyorstöltés.

Most is a régi töltővel töltöm a 11 prot. Ki sem vettem a dobozból a GYORStöltőt, meg a kábelt sem.

Úgyis éjszaka töltöm, ráér feltöltődni.

Olyan persze volt, hogy reggel vettem észre, hogy nem dugtam be éjszaka. Akkor meg bedobtam a táskába a töltőt és munkahelyen feltöltöttem ha nagyon kellett.

Most meg már van külső akksi is, szal.......


Csak azért tették bele, mert már a hozzád hasonlók háborogtak miatta.

2019. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!