Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1. Androidos teló ( 5. verzió)...

1. Androidos teló ( 5. verzió) 2. Androidos teló ( 9. verzió) Az elsőről nem tudom átvinni a fotókat a másodikra. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2019. nov. 18. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs.

Próbáld meg a Phone Clone appal.

Vagy kábellel gépre, gépről telefonra.

2019. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bluetooth-al?
2019. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Trevor. ***** válasza:

Van jó pár lehetőség:

- a legegyszerűbb a Bluetooth, bár ez elég lassú tud lenni sok fájlnál

- ha a régiben volt microSD és a mostaniban is van, akkor azzal gyorsan és egyszerűen át lehet másolni

- ha mindkét teló támogat OTG-t, akkor pendrive segítségével

- régiről USB-vel rámásolod gépre a képeket, majd szintén USB-vel rá az újra

- felhőtárhelybe (Google Drive, Onedrive stb.) feltöltöd a képeket, majd az új telóra letöltöd onnan

- ShareMe, Send Anywhere stb. alkalmazást telepíted mindkét eszközre, így Bluetooth+wifi kombinálásával gyorsan átmásolod a képeket


Én az utolsót ajánlom, ez a legegyszerűbb és leggyorsabb módszer, ha sok fájlról van szó.

2019. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nincsenek Google fotókba a elmentve a fotók? Felhőbe ,mert akkor csak le kell tölteni Google fotók felhőbe mentett részéböl és kész .
2019. nov. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Google Fotók a legegyszerűbb a megoldás.
2019. nov. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Trevor. ***** válasza:
#5 Lehet, hogy a legegyszerűbb (és kényelmes, mert ingyenes és korlátlan tárhely), de tömöríti a képeket és így nem eredeti minőségben lesznek tárolva. Azt persze mindenki döntse el magának, hogy ez őt mennyire zavarja, engem zavarna.
2019. nov. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, számomra értékes magyarázatokat. Ezek után valahogy megoldom. A fotók most a Pc-n (win 10) vannak, onnan kellene át rakjam a Nokia 2.2 telefonomra.
2019. nov. 19. 18:22
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves Trevor! Légy szives írd le lépésről- lépésre (felettem az idő nagyon el járt)hogyan tudnám letölteni OneDrive-ről a fotókat a Nokia 2.2 telefonomra. Jobban szeretem, mint a GoogleDrive-t. Köszönöm .
2019. nov. 19. 19:25
 9/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem: mindkét telefonban van micróSD . Azt írtad ez lenne a leg egyszerübb megoldás.
2019. nov. 19. 19:27
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nemnem. Ha a gépen vannak, akkor csak rádugod a gépre a telefonod, kiválasztod hogy háttértárként akarod használni és rámásolod a gépről a telefonra a fotókat.
2019. nov. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!