Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elvesznek a telefonról a...

Elvesznek a telefonról a képek/elmentett jelszavak, ha kicserélik a SIM kártyát?

Figyelt kérdés

Rám akarják erőszakolni a kártyacserét, és elèggé tartok attól, hogy a többszáz alkotás/elmentett jelszavas oldalaknak vège lesz, ha ez megtörténik.



Nem telefonálásra használom, digitális művészeti alkotásokra, olvasásra és az egyetemmel kapcsolatos ügyek intézésére.


Sajnos, nem én vettem a készüléket, nem igen van beleszolásom, hogy mit tesznek a telefonommal.


Fontos lenne tudnom, mert akkor valahogyan megpróbálom elmenteni valamilyen adathordozóra a fontos dolgaimat.



Köszönöm!!!!



2019. nov. 19. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűnnek el a képek, fiókok, bejelentkezések, semmi.


Egyedül a sim kártyán tárolt számok nem lesznek meg. (ezt előtte tudod telefonra másolni)

2019. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem veszik el a SIM cserétől semmi. Még a régi számok sem ha elkéred a régi SIM kártyát is (nem fog működni de a számokat lehet róla olvasni és átmenteni telefonra).

Viszint ha tényleg értékes adatok vannak rajt akkor mihamarabb mentsd le lehetőség szerint több helyre (gép, g drive, adathordozó) mert a telefonon adatot tárolni minden csak nem biztonságos. Repül az oprendszer aztán visz mindent és nem szedi vissza a jó isten se.

2019. nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem írják: semmi sem veszik el, viszont a telefon bármelyik pillanatban elromolhat, megsérülhet a kijelző, vagy egy szép nap majd nem kapcsol be és akkor összes adatodnak érzékeny búcsút mondhatsz örökre... Hallottam én már nem egy esetet, hogy "szervizben megcsinálták és üresen adták vissza a telefont, vagy esetleg gyári visszaállítás történt, vagy olyan alkatrészeket kellett cserélni, hogy adatok elvesztek...

Micro-SD kártyáról is mentsd le számítógépre, több példányban, tárold biztonságos helyen.

2019. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!
2019. nov. 19. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!