Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri IPhonet venni?

Megéri IPhonet venni?

Figyelt kérdés
Máma egyik barátom, ezzel a kérdéssel fordult hozzám,hogy megéri-e IPhonet venni. Én hosszas gondolkodás után nem tudtam neki lényegretőrő választ adni, így a ti véleménytekre lennék kíváncsi.

2019. nov. 20. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Megéri.
2019. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Megéri
2019. nov. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igényfüggő.

Nekem, windowsos, androidos környezetben élő embernek biztos nem.

2019. nov. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem.
2019. nov. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Az Apple márka soha nem arról szólt hogy megérje, csak hogy villantani lehessen az almával.
2019. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitok.
2019. nov. 20. 21:52
 7/13 Trevor. ***** válasza:
90%

Az Apple ökoszisztéma egy kényelmes és kiforrt rendszer, tehát egy iPhone nagyon jól össze tud dolgozni egy Macbookkal, Apple Watchal, iPaddel stb. Én is úgy vagyok a dologgal, mint a #3-as, hogy Windows mellé nem szeretném. A Windows 10 tök jól működik androiddal, a To Do androidos alkalmazás segítségével a Start menüből látom a jegyzeteimet, a Dokumentumok mappa tartalma automatikusan szinkronizálódik a háttérben, így ugyanazokat a fájlokat elérem telefonon is, mint gépen.


A másik dolog, hogy mire használná a telefonját. Én pl. egy újabb iPhone teljesítményét sosem használnám ki, szóval már csak ezért sem érné meg.

2019. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

"csak hogy villantani lehessen az almával"


a magadfajtának nem éri meg.

mert nem tudod másra használni csak villantásra.

mert ostoba vagy.

2019. nov. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha valakinek a gyakorlatban kifejezetten az iOS rendszere jön, de amúgy papírforma szerint nem olyan, hogy megérje az árát! Volt szerencsém kipróbálni anyám és húgom 5S-ét is, nekem abszolút nem jött be, személy szerint az Androidot sokkal egyszerűbben tudom kezelni, ráadásul a korlátozottságot sem szeretem, és papírforma szerint is sokkal jobb az Androidosok ár-érték aránya, én mindenképp maradok az Androidnál, soha nem váltanék! Persze mint mondtam, egyéntől függ a dolog, ha esetleg van kiszemelt típus, akkor az illető olvasson utána, nézzen teszteket, aztán majd eldönti!
2019. nov. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

@22:10


Jaj bocsánat igen, rohadt jó felbontásban lehet képet csinálni az érdektelen nyamvadt ebédedről amit feltehetsz vagizni az instára a többi konzumidiótának.

2019. nov. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!