Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy olyan androidos alkalmazás...

Diaa 16 kérdése:

Egy olyan androidos alkalmazást keresek amire le lehet tölteni egy bizonyos zenelejátszót? (Bővebb lent)

Figyelt kérdés

Szóval olyan zenelejátszót keresek amivel rá lehet keresni bármilyen dalra neten keresztül, de ha már 1x meghallgattam nettel akkor utána már offline is vissza tudom hallgatni az adott zenét és így nem kell plusszba letölteni ami foglalná a helyet....

Tud valaki segíteni ebben?

Köszönöm



2019. nov. 20. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval olyan zenelejátszót keresek amivel rá lehet keresni bármilyen dalra neten keresztül"


Spotify


"offline is vissza tudom hallgatni az adott zenét és így nem kell plusszba letölteni ami foglalná a helyet"


az offline visszahallgatás azt jelenti, hogy a készülékedről hallgatod vissza tehát foglalja a helyet!

de lehet én nem értem pontosan a kérdésedet....

2019. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen ilyet keresek csak ingyeset es egyszerübbet. Szóval miután egyszer meghallgattam nettel utána mar net nélkül is elindul a dal.
2019. nov. 20. 22:16
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval legyen elérhető a világ összes zenéje ingyen, és még helyet se foglaljon? Egy unikornist nem kérsz mellé esetleg?
2019. nov. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Olyanra gondolok mint a youtube...az is ingyenes csak internet kell hozzá. Na egy hasonló csak net nélkül is működjön
2019. nov. 20. 22:24
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szólj, ha találtál ilyet.


spoiler: nem létezik ilyen alkalmazás

2019. nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress egy lámpást vagy egy olyan kívánságos halat. Biztos hamarabb találnád meg őket mint, hogy egy ilyen alkalmazást feltalálnának.
2019. nov. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

ja hát ingyenes nincs.

Akkor van ha letöltöd valahonnan a zenét és felteszed.


Vannak olyan alkalmazások amikkel le lehet tölteni a youtubról is a zenéket. Droidra biztos sok van ami működik

iPhone meg van shortcut

2019. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen
2019. nov. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha offline, és nem akarod hogy helyet foglaljon, akkor hogy akarod kivonni az oxigént a levegőből?
2019. nov. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Úgy bírom, mikor valaki olyan szinten nem ért a dolgokhoz, hogy képtelen felfogni, miért is lehetetlen, amit szeretne...


Esetleg olyan autó nem kéne, ami bármiféle üzemanyag felhasználása nélkül örökké képes működni?

2019. nov. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!