Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 8 plus akku szikrázott....

Iphone 8 plus akku szikrázott. Kikapcsolt állapotba sérülhetett e a telefon?

Figyelt kérdés
Képernyőt cseréltem a 8 plus omon, és fogalmam sincs hogyan, ráesett egy csavarhúzó, heggyel az akkura... persze mindjárt kisült. ki volt kapcsolva a telefon. Nemtudom rendeljek e hozzá újat, vagy kaphatott más is a telefonba.
2019. nov. 20. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:

hát ezt innen honnan tudnánk....

én összeraknám aztán lesz ami lesz.

2019. nov. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te a szikrázásra mondod, hogy "kisült", de ez csak egy ilyen laikus fogalmazás.

Amikor egy akkut vagy kondenzátort kisütünk, az teljes kisütést, lemerítést jelent a szakmai nyelvezetben.

Te "csak" egy zárlatot okoztál, ami magának az akkunak nem árt általában (ebben az esetben), mert ezek elektronikus védelemmel ellátott akkuk.

Bele van integrálva a tokjába a védelem.

De tudható az is, amikor egy laikus ezt így előadja, okozhatott más kárt is, úgyhogy most már inkább próbáld ki, hogy mi "sül ki" ebből. (Ez viszont egy konyhai hasonlat volt.)

2019. nov. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igaz én laikus vagyok, csak gyakran törtem a kijelzőimet és mindíg cseréltem, szóval a csavarhúzó gondolom zárlatot kozott. Akkor a telefonba tehetett e kárt kikapcsolt állapotába.(ha ezt így meglehet mondani esetleg)?
2019. nov. 21. 06:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet megmondani, többesélyes.

De nem értem, hogy miért nem folytattad a munkát és akkor már tudnád.

Lefagytál az ijedségtől?

2019. nov. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyilván mert nem volt még egy aksim
2019. nov. 21. 14:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért, meggyőződtél róla multiméterrel, hogy nem ad le feszültséget? Mert ezt eddig nem említetted.
2019. nov. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!