Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol találok Budapesten belül...

Hol találok Budapesten belül olyan szervizt aki szombaton is nyitva van?

Figyelt kérdés
Ma és holnap nem tudok időt szakítani rá sajnos, de örülnék ha hétvégén el tudnám ezt intézni. Annyi a problémám, hogy a telefonom nem igazán akar tölteni pl tegnap felraktam töltőre hozzá se értem aztán nem töltött semmit. Ma reggel észleltem a problémát olvasgattam kicsit és kikapcsoltam a telefonomat utána már töltött de csak ha egy helyben van ha meglököm akkor már megint nem tölt. néztem az usb csatlakozóját és láttam hogy poros nagyon.. ezt szeretném megoldani szombati napon ha van nyitva szaküzlet.

2019. nov. 21. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen telefon?

Gugliban rákereshetsz szervizre. Mindenhol általában ott a nyitvatartás.

2019. nov. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van. Ott is emberek dolgoznak, és ők is szeretik a szabad hétvégét. Oldd meg hogy hétköznap is beleférjen. Ha nem sikerül, még nem elég égető a probléma, ha majd kellően fog fájni, meg fogod oldani hogy beleférjen hétköznap. És az sem biztos, hogy azonnal nekiállnak, ha tele vannak munkával, akkor beteszik a sor végére, és majd érte lehet menni pér nap múlva.
2019. nov. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Duna Plázában az aluljáróban találsz egyet
2019. nov. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nyilván gondoltam hogy emberek dolgoznak ott is.. ezért sem voltam biztos benne hogy van ilyen csak mondom hátha.. utolsó köszi szépen! Az közel is van hozzám. 🙂
2019. nov. 21. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!