Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek vegyem meg eMAG...

Szerintetek vegyem meg eMAG Black Friday-en az iPhone 8-at 120k-ért, vagy várjam meg, hogy az S10e-t leértékelik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most telefonválasztás előtt állok, mert a jelenlegi telefonomban elromlott a RAM-chip és már garanciaidőn kívül vagyok vele. Eredetileg egy fekete Samsung Galaxy S10e-t szerettem volna, de az eMAG Black Friday legütősebb ajánlatai között feltűnt 120k-ért az iPhone 8 64GB-os ezüst kiszerelésben, 35.000 Ft-tal olcsóbban, mint a jelenlegi Árukeresős ára. Szerintetek inkább várjam meg az S10e akciókat vagy csapjak le az iPhone-ra?

2019. nov. 21. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Az Apple cuccok nagyon zártak, az Androiddal azt csinálsz amit akarsz. Ha meg tudod szokni ezeket a kötöttségeket, vedd meg az iPhonet.
2019. nov. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amelyiket akarod. Egyikkel se jász rosszul.
2019. nov. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Túl jónak tűnik az az ár, szerintem 5 másodpercen belül kifogy a "készlet", ahogy elindul a "black friday".
2019. nov. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Áh igaza van az alattam levőnek, ez túl jó ár, ennyiért tuti nem kapod meg.
2019. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!