Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Oneplus 6t ről mi a véleményetek?

Oneplus 6t ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Megéri megvenni új onnan?

Megéri az árát?

Kb hány évet bír ki?



2019. nov. 21. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Az összes OnePlus megéri... De csak a maga idejében! Igen nagyon jó és korrekt telefon lenne akkor ha már kb az újkora óta meglenne, de így újonnan (már szerintem használtan sem) semmi értelme venni! Igen korrekt telefon (Hardver/szoftver támogatás rendben van még legalább 1-1,5 évig) DE gyakorlatilag ugyan abban az árban van (kis különbséggel) az új OnePlus 7 ami sokkalta jobban megéri már! Hiszen új Hardver, jobb kamera, hosszabb szoftveres támogatás, és persze mégis csak egy idei telefon!
2019. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát inkább legyen op7?
2019. nov. 21. 17:53
 3/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok:

Igen én azt javaslom!

2019. nov. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,te egyébként hasznász op-t?
2019. nov. 21. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:
OnePlus 3T-vel kezdtem, majd egy sima 5-ös, utána szintén egy sima 6-os és végül (már csak a márka b*ziságom miatt :D) 7 Pro tulaj vagyok :D úgyhogy igen használok :DD
2019. nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem,köszi

Én xiaomi redmi note 4 ről akarok váltani,mert ez a.miui egy kéretlen reklámos sz@r.

Szerettem a xiaomit addig amíg nem jelent meg a note 5,egyszerűen azóta nincs egy rohadt telefinjuk ami ne hasonlítana az iphonera vagy a huaweire.

2019. nov. 22. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!