Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom mikor hagyja jóvá a...

Telekom mikor hagyja jóvá a rendelésemet?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy ma (2019.11.21. 20:13-kór) rendeltem meg egy telefont előfizetéssel.

Úgy van be állítva hogy jövőhét hétfőre érne ide, ezek szerint holnapra jóvá lesz hagyva? (mellesleg ez az első hogy rendelek a Telekomtól)



2019. nov. 21. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:

munkanapokon foglalkoznak a megrendelésekkel, úgyhogy majd reggel fogja megnézni valaki.


Általában tartják a kiszállítási időt.

Én október 22-én este rendeltem, 25-én kaptam kézhez és ugye 23-a ünnep volt.

Ha van készleten a cucc akkor hamar feladják, és másnap a GLS már ki is viszi.


A weboldalon a rendeléseidnél láthatod hogy áll a helyzet és módosíthatod is egészen addig míg el nem küldik.

Akkor már az fog ott szerepelni, hogy feladták a csomag, ezért nem módosíthatod a megrendelést.

2019. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor kész van minden, akkor kapsz úgyis mailt , meg feltöltik a szerződést, számlát, jótállási jegyet a fiókodba a dokumentumok közé.
2019. nov. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat hasznos volt~
2019. nov. 21. 23:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tegnap késő este rendelted meg akkor még hiába várod, még most nem is dolgoznak ott.
2019. nov. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!