Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak ha elfelejtettem...

Mit csináljak ha elfelejtettem az emailem jelszavát és fbhez az az email volt meg adva?

Figyelt kérdés

Csináljak új emailt és azt írjam be? Lehet így hogy nem tudom q régi jelszavát? Mert félek ha valami lenne és kéne az email akkor majd nem fogom tudni.

5 éve csináltam a fbt kb és nem járok emailre azért nem tudom a jelszavat, felirtwm amúgy valahova de nem tudom hova


2019. nov. 22. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:

ha nem jelentkeztél be abba az email fiókba nagyon régen, akkor lehet már törölték is......


a facebookon a belépéshez az email cím és a facebookon megadott jelszó kell, nem pedig az email fiók jelszava.


"Csináljak új emailt és azt írjam be?"

akkor a facebookon is új fiókod lesz...


szerintem csinálj új mailt és változtasd meg a facebookon az emailt az újra.

2019. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én nem úgy gondoltam.

Úgy gondoltam hogy csinálok új emailt és a beállításoknál át írom a régit az új emailre.

Tudom hogy mi kell belépéshez. Csak ha pl lenne valami a fiókkal ha ahhoz sem lenne jó a jelszó akkor csak emaillel kerhetek újat.

2019. nov. 22. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:

utolsó mondtatommal ezt mondtam!

úgyhogy rajta, csiálj új emailt! :)

2019. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ha csinálok újat a régin nem kell valamit meg erősíteni?
2019. nov. 22. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:
inkább az újon kell
2019. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!