Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 30-as telefonon hogyan tudom...

30-as telefonon hogyan tudom megnezni hogy mennyi penzt van a telefonon?

Figyelt kérdés
*102#-tel lehetett, de szt irja ki hogy ez mar megszunt es hogy a telekom appon nezem meg, de ott hogy kell?

#Telekom #telefonfeltoltes
2019. nov. 23. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Mpst próbáltam, nálam működik. Nem tértél át másik szogáltatóhoz?
2019. nov. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Telekom appnál először is be kell lépned.. telefonszámmal és jelszóval (ha nincs akkor regisztrálni kell). Innentől már mindent meg fogsz ott találni.
2019. nov. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A *102# még működik nálam, de rögtön utána kaptam egy SMS -t:


"FONTOS! 2019. nov. 18-àtòl a *102# kòddal történö egyenleg lekérdezés megszünik. A jövöben egyenlegedet dìjmentesen a Telekom alkalmazàson keresztül kérdezheted le, amelynek hasznàlata nem csökkenti adategyenlegedet! [link] Telekom"


Megint okoskodnak Telekom -ék (az említett dátum már elmúlt) és szivatják a user -t, hogy rákényszerűljön a "sok bugos" alkalmazásuk használatára. De van még önkiszolgáló USSD kód is, csak q'va hosszú ott eljutni az egyenleglekérdezésig:


*111#


Itt háromszor az "1" -est kell választani, egyszer a "2" -est, majd a "9" -essel lehet lapozni...


A Telekom alkalmazásban (miután letöltötted) bejelentkezel telefonszámmal (ami vagy autómatikus azonosítással történik mobilneten, vagy küldenek egy kódot SMS -ben, amit a program beolvas autómatikusan), aztán láthatod is az egyenleged. Feltéve, hogy éppen működik az alkalmazás és az azt kiszolgáló szerver...

2019. nov. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletesen működik, sms-t sem kaptam a megszűnésről.
2019. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!