Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mai napig is jo telwfonnak...

Joell kérdése:

A mai napig is jo telwfonnak mondhato egy samsung galaxy note 8? nem szamit elavultnak a hardvere?

Figyelt kérdés
samsung , galaxy , samsung galaxy note 8

2019. nov. 23. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó, sztem kb. 2 év múlva fog elavultnak számítani a hadvere.
2019. nov. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kérdés miért akar valaki 2 éves terméket venni amikor a Note 10-ben erősebb a proci, több a Ram,nagyobb a belső tárhely,valamivel jobb az akksi,szóval minden tekintetben jobb és még olcsóbb is.
2019. nov. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
olcaobb a note 10??? az jooo.komoly lenne..nyilvan van oka a kerdes feltevesenek..ez pont a penz nyianya...szegeny nem vagyok de elofizura nem veszek telot..vab 100 ezrem telora..de mar megvettem a note 8at...egyenlore nem tudnek nekativumot mondani...nekem rleg a 6 giga ram is es a 2 eves proci is..opyan komoly programokat ugy se futtatok hogy tobb kelljen.
2019. nov. 24. 08:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, jó.
2019. nov. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!