Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó kamerás olcsóbb árkategóriá...

Jó kamerás olcsóbb árkategóriás mobilok?

Figyelt kérdés

70.000 ft-ot szánnék a mobilra amit szeretnék:


-Jóminőségű szép képet készítsen

-Bővíthető legyen a memóriája

-Az akkumlátora üzemideje bírja a hosszabb intenzív hasznàlatot


A szoftver, hardver és a kijelző minősége érje el az alsó határt.


Régebbi telefonok is érdekelnek amiket használtan lehet beszerezni. 70.000 a max amit rá szeretnék fordítani olcsóbbakat előnyben részesítem.


A fentieknek megfelelve milyen telefonokat ajánlotok?


2019. nov. 24. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Huawei!!! Pl szerintem a Huawei p20 lite az egyik legjobb. Persze sokan lefognak szolni,mert,h light. Pedig nagyon jo telo.
2019. nov. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Xiaomi párti vagyok. Szerintem nagyon jó áron vannak. Szép felbontás, jó aksi, vannak közöttük olyan modellek, amik kimondottan jó kamerával bírnak...


Nekem most egy xiaomi redmi note 3 pro van és maximálisan elégedett vagyok vele.

2019. nov. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
#2-es, egyet értek, nekem note 4 van és meglepően jó képeket produkál.
2019. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Redmi Note 8T most 65E Ft-ot kóstál a Lurdyban található Xiaomi boltban és a webáruházukban is.
2019. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
2019. nov. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!