Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan lehet megtudni, hogy...

Honnan lehet megtudni, hogy valaki letiltotta telefonomat, akar a facebookomat?

Figyelt kérdés

2019. nov. 25. 07:01
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Mégis mit takar az hogy a telefonod letiltotta?

Magyarázd már meg.

2019. nov. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pld.Ha valaki nem akarja,hogy felhivjam,vagy nem akarja hogy írjak neki a Facebookon.
2019. nov. 25. 08:50
 3/4 anonim válasza:
24%
Ez èngemet èrdekel.
2019. nov. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha te soha nem tudod felhívni, azonnal bontja a hívást, más viszont tudja hívni, akkor le vagy tiltva.

Facebopokon, ha rákeresel, és nem találod, más ismerősöd viszont megtalálja, akkor le vagy tiltva. Kivéve ha az illető előrelátó volt, és letiltotta azokat is, akik a hírfolyamodat nézve közelebbi ismerőseidnek tűnnek, és a családtagjaidat is (én legalább is így csináltam, ha tiltottam valakit, akkor bár nem voltak ismerőseim, de a közvetlen családtagjait is letiltottam).


Nem kell eröltetni a kapcsolatkeresést. Vedd ezt figyelmeztetésnek, ha nem szállsz le az illetőről, egyszer csak a rendőrség fog keresni zaklatás ügyében (ha feljelent).

2019. nov. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!