Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan telefont szeretnék,...

Olyan telefont szeretnék, amivel nagyon rá lehet zoomolni a dolgokra. Lent kifejtem. Van otletetek?

Figyelt kérdés
Keveset latok, es pl tájat ugy szoktam megnézni, hogy razoomolok a kameraval. Nem fenykepezem le, csak megnezem. Most egy iphone6-om van, a leirasaban, hogy hanyszoros zoomra kepes, nem is talaltam semmit. Szoval nem is igazan tudom hogy merre induljak. Van e egyaltalan olyan, ami nagyobb zoomolasra kepes... nem feltetlen iphone, viszont kepernyoolvasoval ez hasznalhato a legjobban, azert van most ilyenem. De masra is nyitott vagyok.
2019. nov. 25. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mobiltelefon és zoom... optikai nemigen, szerintem legfeljebb digitális. Esetleg megpróbálkozhatsz ilyesmivel:

[link]

2019. nov. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit Te keresel, azt úgy hívják, hogy távcső, nem mobiltelefon.
2019. nov. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Telefotókamerás mobil kell neked, de optikai zoom azon sem lesz.
2019. nov. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Huawei p30 pro, de csak 5x optikai zoomra képes, bár 50x-est is tud, de az már digitális zoom, és rosszabb minőségű képet ad. [link]
2019. nov. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szemüveget kéne csináltatnod
2019. nov. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szemüveget/távcsövet javasolnám én is inkább. Telefonos max 5x-ös zoommal semmire se mész.
2019. nov. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok. A szemuveg nem jatszik. Marmint nem segit, mert olyan a szembetegsegem. Kozben találtam valami olyasmit, amit igy rá lehet csiptetni a telefonra, ilyen távcső-féleség az is....
2019. nov. 25. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!