Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki esetleg felismeri ezt...

Valaki esetleg felismeri ezt a játékot?

Figyelt kérdés
Egy játékot keresek amit nem rég játszottam a mobilomon de elfelejtettem a nevét és csak pár dolog ugrik be róla. Nyugtató zene volt benne, voltak egyszerű alakzatok amikhez kelle "lőni" egy hiányzó darabot. Valami poly is volt a nevében talán (nem a polysphere) hasonlo csak leegyszerusitett) Azt hiszem iphonon játszottam. Lehet hogy megkellet alkotni az alakzatot ugy hogy mindig oda bedobod a hiányzó részt...jobban nem tudom elmagyarázni :D.

2019. nov. 26. 04:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Google play store》 My apps & games 》 Library


Ott megtalálsz minden altalad valaha telepített játékot.

2019. nov. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ahogy irtam iphonon játszottam és ott appstore van ott ne tudom hogy kene :(
2019. nov. 26. 06:18
 3/11 A kérdező kommentje:
Vagyis de megnéztem és nincs közöttük rég játszottam ás leltt törölve.. légyszi aki játszotta hátha felismeri
2019. nov. 26. 06:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Polytopia
2019. nov. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az :( vannak benne ilyen csilag háromszog és hasonlo nehezefő alakok. egyszeru háttér kozépen az aakzat és a hianyzó darabka körbe repül körüötte. és ha rányomsz az odailleszkedik
2019. nov. 27. 00:04
 6/11 A kérdező kommentje:
Megtaláltam végre :D ha valakit érdekel: polyforge
2019. nov. 28. 00:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Köszi, letöltöttem, tök aranyos játék, de az értelmét nem nagyon látom egyelőre :D
2019. nov. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt hittem ilyen kis nyugis játéky de a 22. szint után már látom, hogy elég idegszaggató :)
2019. nov. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hűha, szerintem emiatt a játék miatt gyártják a Xanaxot
2019. nov. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elvileg nyugtato hatásu igaz ahogy mennnek a szintek ugy lesz nehezebb de nekem tetszik :D végre megtaláltam aah egyszeruen nem jutott eszembe a neve csak a poly volt meg :D
2019. nov. 28. 03:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!