Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Arról szeretnék érdeklődni...

Radics123 kérdése:

Arról szeretnék érdeklődni hogy bele ejtettem a vizbe a telefonomat huawei y7 2019 szárizottam rizsbe 3 napon keresztül rá raktam töltöre és csak rezeg ez miért lehet?

Figyelt kérdés

2019. nov. 26. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a gyanúm, hogy talán a víztől lehet, de nem biztos.

Szerinted van értelme így a kérdésnek?

Szétrohadt az elektrolízis miatt, mert hittél a rizses baromságokban.

Mert nem hitted el, amit már sokszor leírtam: azonnal szétszedni, áramtalanítani, belsőleg rendbe tenni.

Ha nem te, akkor szerviz.

2019. nov. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"rizsbe" :D :D :D LOL, le kellett volna brunyálni, majd éjfélkor kimenni a ház elé, fél lábon ugrálva kotkodácsolni, attól helyrejött volna! Most már késő!
2019. nov. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
dobd be egy kis rizsbe
2019. nov. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A rizses baromság nem működik! Sosem működött, csak egy urban legend az egész.

Vidd szervizbe, hátha még tudnak róla adatot menteni, bár nagyobb az esélye, hogy kuka az egész.


Régebben még az akku azonnali kiszedésével és alapos kiszárítással (nedvszívó kendő v. papírtörlő és hajszárító óvatosan) meg lehetett menteni a telókat,

de manapság, hogy már fix az akku, házilag nem sokat tehetsz.


Viszont nem értem, hogy sikerült vízbe ejteni. Egy esőben többnyire nincs akkora pocsolya, hogy elmerüljön a teló. Medencében nem vízálló telefont épeszű ember nem használ, ha meg mondjuk kocsit mosol vödörrel, akkor illik előtte kitenni a telót a zsebedből...

2019. nov. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szirty ***** válasza:
Több rizs kell! :)
2019. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!