Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen apple készüléket...

Milyen apple készüléket ajánlotok, amin tudok sorozatozni, netezni, és light-gaming-elni?

Figyelt kérdés
Egy 2018-2019-es Ipaden, vagy egy régebbi MacBook air-n(pl 2013) vacilálok. Ti melyiket választanátok?

2019. nov. 26. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

én az ipadet javasolnám

nekem egy 12,9-es van még az első generációs - 2015-ös, de nagyonsokminden nagyonjól fut rajta

tudosz xbox kontrollert is csatlakoztatni

vagy tollal - stílussal, pencillel - is használható. én például a kártyjátékokat, kirakósokat apple pencillel játszom - nagyon kényelmes


a macbook air kenterbe beri teljesítményben, főleg egy 2013-as airt!!


a billenytyűzet hiánya lehet "probléma", de ha nem gépelsz sokat bőven elég a képernyő billentyűzet.

de ha kell bill, akkor tudsz bluetoothos billentyűzetet csatlakoztatni.

2019. nov. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:) sokat segített
2019. nov. 27. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha light-game, akkor inkább ipad, macbookon meg san andreas menne...és valószínűleg windowst is tehetnél rá.
2019. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Light gamingre Macbookot ne válasz. Ezt 2017es Macbook Air tulajként mondom úgy hogy van több Pro-t használó ismerősöm is.


Maximum ha a light gaming nálad a Hearth Stonenál megáll.


Szóval inkább Ipad, mert azon legalább jól futnak az Appstoreból a játékok.

2019. dec. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!