Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefon gyors merülés?

Új telefon gyors merülés?

Figyelt kérdés
Amikor felteszem töltőre a mobilt, hiper gyorsan tölt, azzal nincs is gond. De mikor nyomkodom pár percig, azt veszem észre hogy már csak 70%-on van. Ez mitől lehet? (Samsung A50)

2019. nov. 27. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez jó észrevétel, szar akkut lehet feltölteni a leggyorsabban.

Persze, van a gyorstöltés is, de ennyiből én sem tudom kitalálni, hogy esetedben miért gyors.

Ha a gyors merülést nézzük, akkor sejthető legfeljebb.

2019. nov. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2019. nov. 27. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:

az új telefonok mindig gyorsabban merülnek az elsőn néhán feltöltés során amíg beáll rendesen az akksi

meg ugyen nyomkodjuk is ha kell ha nem, mert új.

de ha ennyire gyorsan merül, (és túl gyorsan is töltődik) akkor ott valami probléma van .

Szerintem vidd/küldd minél hamarabb vissza

2019. nov. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ki is írja a mobil, hogy gyors töltés.
2019. nov. 27. 18:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Erről pont volt egy videó, azt hiszem TechFunDo csatornáján, egyébként nekem is a50-em van. Általában éjszaka mindig töltőn van, és itthon néha rátöltök, akkor tényleg mintha jobban merülne.

Ez azért van, mivel a gyorstöltés egy kicsit látszat, tényleg gyorsabban megy bele az áram, de mikor ő már 95%-nál tart, akkor az lehet, hogy valójában olyan 65-70 körül van, és nagyon lassan éri el a max töltést, hogy kímélje az akksit. Mikor pohárba eresztesz vizet gyorsan, akkor a végén te is "lassítasz a csapon", nehogy kifolyjon. Másik, hogy elég nagy akksi van a telefonban és azt feltölteni gyorsan sem 2 perc, szóval türelem... Egyébként ha nem egész nap nyomkodod sokat, 70-el még reggelig elmegy

2019. nov. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!