Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nincs kapcsolat: Nem sikerült...

Mbk9902 kérdése:

Nincs kapcsolat: Nem sikerült csatlakozni a szerverekhez, Hangouts probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy régi Hangouts profilom amelyre nem tudok rácsatlakozni.., rengeteg régi ismerőssrl beszéltem akikkel nem szeretném elveszteni a kapcsolatot emiatt.. tudnátok segíteni, hogy mit tudnék vele kezdeni? Már újra is telepítettem a Hangouts alkalmazást,meg az interneten utánaolvastam, hogy a Google Play Szolgáltatás adatait kell kitörölni, megtettem, de a probléma fenn áll.. tanácstalan vagyok teljesen... tudnátok nekem segíteni, hogy mit kezdjek most vele? A válaszokat előre is köszönöm
2019. nov. 27. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Számítógépen sem működik?
2019. dec. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem
2019. dec. 3. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:
A fiókkal lesz gond. Másik kérdésedben írtad, hogy a többi profil megy, így csak erre lehet következtetni.
2019. dec. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy a fiókkal lesz gond, csak azt nem tudom, hogy mi...

Először azzal kezdődött, hogy nem tudtam írni senkinek sem (bevoltam még jelentkezve és kihozta még az embereket a Hangiutson (kb. 3 hete..), aztán kijelentkeztem,majd újra be, azzal a reménnyel, hogy utána már fogok tudni üzenetet küldeni.. aztán meg már a Hangouts alkalmazásba be se engedett jelentkezni... azóta is úgy van..

2019. dec. 4. 07:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Életemben nem használtam Hangoutsot, tehát nem biztos hogy jót fogok mondani, de amióta feltetted a kérdésed én azóta néztem. Nem válaszolt rá senki, ezért vagyok itt. :)

1. Mivel a Hangouts a Google-ökoszisztémába tartozik, feltehetőleg gmailos e-mail címed van. Ha be tudsz menni gmailbe, akkor a fiókodra kattintva látni fogod azt, hogy "Google fiók kezelése". Itt nézelődhetsz probléma után.

2. Próbáld meg másik böngészőből, másik eszközből, másik routerről, ha ezekre van lehetőséged.

3. Keress frissítéseket a Hangouts apphoz.

4. Itt is nézelődhetsz, ha tudsz angolul: [link]

5. Sokan írták a fentebbi linken is, hogy egyszerűen nem tudnak bejelentkezni. Mivel ez tömeges problémának látszik, lehetséges hogy egy idő után a Google orvosolni fogja.

2019. dec. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!