Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A80 150-160e ft ott...

Samsung A80 150-160e ft ott megér?

Figyelt kérdés

2019. nov. 29. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Abszolút nem, nagyon túl van árazva! Például az A70 az egyik legjobb telefon 100-120 ezer Ft között, ehhez képest az A80 hardveresen nem sokkal erősebb, a memóriája nem bővíthető, az akksija kissé gyenge, a kamerája is rosszabb, és néhány funkció is hiányzik belőle! Tény hogy ez már a felsőkategória kezdete, de mégis olyan hullámzó a specifikációja, olyan érzetet kelt, mint ha az egész telefon csak erőltetve lett volna, és gyorsan összecsapták volna a tervezését! Ennyi pénzért inkább Samsung Galaxy S10e, Huawei P30, vagy Lenovo Z6 Pro - szerintem ezek a legjobbak!
2019. nov. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a választ, bizonytalan is vagyok nagyon, most vagyok telefon vásárlás előtt, a70be gondolkodtam mert nagyon jó árban van mindenki mondja, viszont 150ig eltudok menni maximum, és annyira tetszik ez az a80 voltam megnézni a tmobilnal milyen élőben, s10e-vel az a bajom hogy kicsi a telefon az én igényeimnek, és más márkában meg nem gondolkodom egyáltalán, így mi a véleményed? :d illetve az 80 az erősebb hardver miatt gondolom jobban nyúzható, erről mit gondolsz?
2019. nov. 29. 09:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát így akkor nem tudom! :/ Jó, én úgy vagyok vele, hogy hiába van rá xy összegem, ha olcsóbban is van olyan telefon, ami mindenben megfelel az igényeimnek, akkor miért adjak ki többet érte? Én mondjuk márkától független vagyok, nem ragaszkodom egyikhez sem, lényeg hogy ne legyen noname, de azon kívül csak a specifikációt nézem, a kamerát, és az ár-érték arányt! Nekem például a Huawei nagyon bevált, minőségi márka, viszont igényeimhez mérten már jó ideje Galaxy A70-et készülök venni, ami most nemsokára meg is lesz! Valóban tény, hogy az erősebb hardver sokkal vonzóbb, ezzel én is így vagyok, de gyakorlatilag az A70 is elég "bikás", hiszen bár 4K videózásra csak 30 fps-ben képes, legalábbis a kamera, de hardveresen 1080p-t folyamatos 240 fps-ben is tud csinálni és lejátszani, ez azért már szépen szemlélteti a hardver erejét!

Tehát szerintem a hardver ha nem is a legjobb, de azért kb. mindenhez kellően erős, és ha csak a hardver számítana, akkor gondolkoznék más típusokon is, például: Honor View 20, LG G8s ThinQ, Xiaomi Mi 9-es széria, de egyik sem jó mindenben maradéktalanul, ahogy az A80 sem! Közben eszembe jutott, hogy mivel OTG-képes, így a memóriát pendrive-val azért lehet bővíteni, na de ennyi pénzért az akksija is elég kicsi, a beszédhangszóró is betegeskedik, és a kamerája is kissé gyenge, nem tudom hogy ez utóbbi mennyit számít Neked!

2019. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!