Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? Samsung a50 4GB/128GB, vagy Redmi Note 8T 4GB/128GB?

Figyelt kérdés
A Redmi egy pár ezressel olcsóbb, viszont a samsung az amoled kijelzős

2019. nov. 29. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hardveresen kb. egy szinten vannak, viszont hosszabb távon a Qualcomm gyorsabb, ráadásul a Xiaomi nem csak olcsóbb, de ár-érték arányban is sokkal jobb, és 4K videókat is fel tud venni, viszont a Samsung-ba kétszer akkora memóriakártyát is tudsz tenni!

Viszont azért az amoled kijelző sem tökéletes: igaz hogy élénkebbek a színek és energiatakarékosabb, viszont fenállhat a beégés veszélye, és a gyors vibrálás miatt volt már aki panaszkodott, hogy nagyon fárasztja a szemet!

Az IPS kijelző bár nem annyira szép, de sokkal biztosabb, a Qualcomm technológiájában is jobban bízom, és olcsóbb, miközben ugyanolyan szuper - én egyértelműen a Xiaomi-t választanám!

2019. nov. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Redmit ne!

Nagyon rosszul rakják ezeket össze,ée nem bírnak ki 1 évet se

2019. nov. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ellenpéldaként az előző válaszra:


Éppen egy Redmi Note 3 Pro-t cserélek 3 évnyi használat után, és nem azért, mert szétment volna. Még mindig nagyon szépen teszi a dolgát, egyetlen "hibája" a gyengülő akksi, ami egyrészt az időnek, másrészt a gyakori használatnak köszönhető. Az egyik legjobban összerakott gép a Xiaomi-tól.


Sajnos még mindig elég gyakori a sokszor jogtalan előítélet a kínai telefongyártókkal szemben. Természetesen előfordul, hogy egyes funkciók kimaradnak, amik a konkurenciánál megvannak, de ezért bőven kárpótol a rendkívül kedvező ár és az ott lévő hardver minősége. Megemlítendő még a Xiaomi hosszantartó szoftveres támogatása, ami rendszerint túllépi a 3 évet. Itt sem maradnak alul, sőt.

2019. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én redmi note 4 ről váltanék, majdnem 3 éves, az akku kicsit gyengébb, de még megy.

Időközben egy 3. Mellett döntöttem: Mi 9lite 6/128gb 75.000ft

2019. dec. 4. 09:14
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

Az új xiaomi telefonok,csak a huaweit meg az iPhone telefont másolja le.

A miui felület is egy bugos,és ráadásul még reklám is van benne,ami szerintem szánalmas.

A Xiaomi egyébként egy jó,ügyes csapat,de a telefonjait most egy időre hanyagolom.

2019. dec. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%

#3 nem azt mondom,hogy képtelenség 3 évig használni.

Hanem azt, hogy azért 3 év sok idő,főleg egy közel sem csúcsmobilnak.

Lehet használni,meg működik,csak kitéped a hajad.

Nekem volt egy redmi note 2 névre hallgató telefonom,elpasszoltam a haveromnak,kb 4 éves a teló,és köszöni jól van,bár egy borzalmas dolog használni,de ha nagyon kell akkor ott van.

Szerintem jobban megéri drága csúcstelót venni,mivel azt boldogan fogod használni 3 év után is,és nem akarod földhöz vágni majd.

Hidd el megéri beruházni rá.

2019. dec. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21%
Naaaaa,miért lettem lepontozva?
2019. dec. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!