Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy sima Huawei p30...

Vettem egy sima Huawei p30 mobiltelefont és a sim tálca tömítése nem piros, hanem egy vékony fekete gumi tömítés van rajta. Nézegettem neten és mindegyiknek piros a tömítő gumi. Magyarországra csak ez a fajta jött?

Figyelt kérdés
Ja meg annyi, hogy kikapcsolt kijelzőnél ha belenézek oldalról látszik, hogy megtörik a fény, nem tükör egyenes a kijelző. Mondjuk lehet az üvegfólia miatt, de gondoltam megkérdezem a gyik felhasználóit is. Köszönöm előre is a válaszokat!

#Huawei p30 gumitömítés #Huawei p30 hullámos kijelző
2019. nov. 30. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:

A tömítést nem tudom, miért fekete.

Ha oldalról nézed a kijelzőt, azért törhet meg rajta a fény, mert a széle ívelt.

2019. nov. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ívelt, direkt azért is választottam a sima p30-at, mert ennek nem ívelt a kijelzője. A pro-nak ívelt.
2019. dec. 1. 08:05
 3/5 A kérdező kommentje:
Annyi még, hogy nem az üvegfólia miatt. Tegnap levettem és megnéztem. Ugyanolyan "hepehupás." Jó, annyira nem gáz, csak ha már vettem ilyen mobiltelefont, akkor legyen már tökéletes. :D
2019. dec. 1. 08:34
 4/5 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha megkérdezed erről a Huawei ügyfélszolgálatát, jobb alsó sarokban találod az elérhetőségüket: consumer.huawei.com/hu/support/
2019. dec. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! További szép napot!
2019. dec. 2. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!