Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki segitsen kérem! IPhone...

Valaki segitsen kérem! IPhone 6s probléma?

Figyelt kérdés

Par napja elkezdte a telefon azt csinalni, hogy hiaba van töltőn, nem tölt. Sőt, viszi le az akksi százalékot, ugy hogy semmit nem csinalok vele csak töltőn van.

Nagyon idegesito, nem tudom mitcsinaljak mostmar. Iszonyat nehezen töltöm fel.

Kabellel lehet a gond?


2019. nov. 30. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki másik töltővel és másik adapterrel is, ami biztosan működik. Ha úgy sem tölt, akkor szervíz vagy csere.
2019. nov. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

amikor bedugod mutatja, hogy tölt?

Amikor bedugod a töltőt csinál egy hangeffektet, ez megvan?

A jobb felső sarokban az akkumulátor jelen mutatja, hogy tölt?


Előszöris takarítsd ki a telefonban lévő töltő csatlakozót.

Egy fogpiszkálóval kotord ki a kosz belőle - lehet emiatt nem tudod teljesen betolni a kábelt és emiatt nem tölt.

A fogpiszkálót ütögesd az asztalhoz, hogy elgörbüljön a vége. Ebbe bele fognak akadni a porcicák. Csak óvatosan mozgast a csatlakozóvan

Fémmel ne nyúlj be!

Fújd ki a koszt - akár egy ellapított szívószállal.

2019. nov. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem ugyanezt csinálta, cserébe iszonyat módon forrósodott. A legszebb az egészben, hogy 3 napja járt le a akkor az 1 éves garancia. Elvittem szervízbe, kiderült hogy zárlatos az alaplap, csak alaplapi cserével lehetne megoldani. Számomra nem érte meg, még úgysem hogy 1 éves a készülék, úgyhogy kuka!
2019. nov. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!