Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone, maximálisan engedélyez...

IPhone, maximálisan engedélyezett ingyenes ICloud fiók aktiválásának korlátozásának megkerülése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A napokban az egyik ismerősöm árulta a régi telefonját (IPhone 7), számomra kedvező áron.

A telefon szinte sértetlen (sem egy karc, sem egy ütésnyom, szóval semmi), és tökéletesen működik (legalább is működött, amíg ki nem lépett az Apple id-jából).

Alaphelyzetbe állítottam a készüléket, és szerettem volna létrehozni egy új Apple-fiókot (Mert ez az első, és egyben az utolsó apple cuccom) (Csak kipróbálás céljából vettem meg, amúgy soha nem voltam oda annyira az apple-ért).

Szóval, szerettem volna létrehozni a fiókot, amikor a következő üzenet várt rám:

"Ezen az IPhone-on már annyi ingyenes ICloud fiók lett aktiválva, amennyi maximálisan megengedett"

Olvastam, hogy az ICloud, és az App store nem függ össze. Nekem az App store az, amire szükségem van, az ICloud nem kel.


Létrehoztam a Windowsos számítógépemen egy új Apple id-t, az appleid.apple.com oldalon keresztül, próbáltam vele bejelentkezni a telefonon, de ugyan azt az üzenetet kapom mindig.

Olvastam, hogy először egy MAC, vagy egy másik I eszközön kel aktiválni az ICloudot, hogy használni tudjam a fiókot.


Ám jelenleg nincsen sem MACbookom, sem egy másik IOS-t futtató készülékem.


Kérdés:

Hogyan tudnám aktiválni az ICloudot MAC, vagy másik IOS készülék nélkül?

Vagy ha nem, akkor hogyan tudnám megkerülni ezt a korlátozást, és hogyan tudnék bejelentkezni a telefonon?

Jelenleg a készülék használhatatlan ez miatt.


A válaszokat előre is köszönöm!


UI:

Az ismerősömhöz nem fordulhatok, mert jelenleg külföldön tartózkodik, és különben is telefonból Androidot, gépből pedig Windowst használ (Meg tudom érteni :D)



2019. nov. 30. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
2019. nov. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Olvastam, hogy az ICloud, és az App store nem függ össze. "

egy AppleID-hez tartozik mindegyik, nem tudsz egy eszközön másik fiókkal icloudba és egy másikkal appsotreba bejelentkezni.


"Hogyan tudnám aktiválni az ICloudot MAC, vagy másik IOS készülék nélkül?"

Vegyél nagyobb tárhelyet, hogy ne ingyenes legyen?


"Jelenleg a készülék használhatatlan ez miatt"

ez nem igaz, lehet használni icloud nélkül is egy iphonet


"Meg tudom érteni :D"

Nem, nem tudod :D

2019. nov. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az iphone, iclaud nélkül is működik. Főleg az AppStore. Mindössze az érvényes ID kell hozzá. A külföldön levő ismerőst is fel lehet hívni érte. Ma már ez nem akadály. Az érvényes ID nélkül ez talált telefon.
2019. nov. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!