Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az Iphone telefonnál?

Miért van az Iphone telefonnál?

Figyelt kérdés

Akkumlátor 83 % és azt írja teljesen feltöltve!

Ki be kapcsoltam tölt tovább!

Egész este töltőn volt és reggel úgy ébredtem fel még is hogy 14% sárga az aksi ez miért van ?


Új aksi van benne ezt már csinálta!

Most a töltő lenne a rossz ? Ugyan ugy tölt nem hiszem esetleg ujra kellene telepítenem ??


Köszi előre is aki tud valami okosat!

Futo programok nem mentek este :(


2019. nov. 30. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:

"Új aksi van benne ezt már csinálta"

tehát cserélve volt az akksi és a régi akksival is ezt csinálta?


Mert akkor nem az akksival volt a prolbéma, hanem a telefonnal.

A töltőáramkör a telefonban van, nem a "töltőben" amit bedugsz a falba.

2019. nov. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tervezési hiba nem lehet, ennyi pénzért tökéletesen kell működnie, cserélj töltőt, mielőtt tovább mész a keresésben.
2019. nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szirty ***** válasza:
100%

"Tervezési hiba nem lehet, ennyi pénzért tökéletesen kell működnie"


Ez még iphone-nál sincs így amíg pl. egy kikapcsolhatatlan automatikus frissítés használhatatlanná tudja tenni...

2019. nov. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Van egy újítás iOS 13-ban, ami kíméli az akkumlátorodat úgy, hogy éjszaka nem tölti fel, csak 80%ig az akkut, majd csak reggel rakja rá a maradék 20%-ot, így nincs folyamatosan 100%-on az akksi (ez nagyon káros neki).


Beállítások-akku állapota-optimalizált töltésnél tudod kikapcsolni, ha így se tölt, akkor szervíz.

2019. nov. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2019. nov. 30. 16:06
 6/6 A kérdező kommentje:

Optimalizált töltés nekem be volt kapcsolva most kikapcsoltam!!!

Köszi! :)

2019. nov. 30. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!