Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik iPhone éri meg jobban?

Melyik iPhone éri meg jobban?

Figyelt kérdés

iPhone 11 vagy iPhone XS

Tárhely mindegy, még a 16GB-ot is alig használom ki.


Átlag felhasználás, néha fotózás, ritkán játék. Inkább közösségi appok használata lenne a fontos.



2019. nov. 30. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Amiket itt felsorolsz, arra jó egy redmi is ötöd áráért, bár azzal nem leszel menő az osztályban.
2019. nov. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
#1 hasonlíts már össze egy redmi által készített fotót az iphone 11 fotójával. Utána beszélgethetünk.
2019. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
#2-es: Hasonlítsd már össze a két telefon árát. (:D)
2019. nov. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
2-es, hasonlítsd már össze az ájfónnal készült fotót egy olyan fényképezőgép fotójával, amit az ájfón áráért lehet kapni, akkor beszélgethetünk, ha már fényképezésről van szó. Bár jobban belegondolva nem is kell egy fényképezőnek annyiba kerülnie, hogy lealázza az ájfont.
2019. nov. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ahhoz képest, hogy segíteni kéne, nem sokat segítettek ezek a kommentek.


iPhone készüléket vagyok csak hajlandó venni, semmi féle androidot nem szeretek használni.

S részletre veszem, ezért tettem fel a kérdést, mert nem akarok rosszul dönteni.

2019. nov. 30. 16:17
 6/14 anonim ***** válasza:
Részletre, Iphonet, oké... Szerintem az XS jobb, de nekem mindegy.
2019. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha kamera a fő szempont akkor 11
2019. nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Még lepontozzák nullára a válaszom, hiába erőlködtök, egy mobil telefonba épített hangyafasznyi képérzékelő szenzor nem fogja felvenni a versenyt egy MILC-el vagy DSLR-el. Akármilyen nyócszázötvenkét megapixel meg 8 kamerás mobilról van szó.
2019. nov. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Oké, messengerezzetek meg facebookozzatok már egy retkes fényképezőgéppel, meg tegyétek a zsebetekbe. Na ugye, hogy nem megy.
2019. dec. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem megy az igaz, de ha én fényképezek, még ha csak hobbi színten is, szeretem, ha nagyjából élvezhető a minőség egy monitoron is belenagyítva a képbe. Annak idején én is nagy reményeket fűztem egy mobil kamerájához, bele estem a megapixel paraszt vakítás csapdába, aztán később utána olvastam a dolgoknak, hogy semmit nem ér a magas megapixel szám, ha nincs megfelelő szenzor hozzá. Van egy huawei p9 liteom, netezek, messengerezek vele, zsebre teszem. Van egy sony a6000-em néhány objektível, fényképezek vele, tessék, megvan oldva a nagy "probléma".
2019. dec. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!