Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen olcso, de jó okostelefo...

Milyen olcso, de jó okostelefonok vannak?

Figyelt kérdés
Sajnos az S9emet sikerult ugy leejtenem, hogy betort a kijelzo, az 1 ev garancia mar nem ervrnyes. Es megcsinaltatni nem lennr olcso. Inkabb vennek egy olcsobb, de turheto telefont. Amikre hasznaltam az s8at: filmnezes online, jatekok elsosrban ezekre. Olyan telefont esetleg tudtok 20-40 ezer forint kornyeki aron, ami viszonylag jo, de nem tul draga? Nezegettem oket, vodafonnal van elofizetesem, de nem igazan talaltam ilyet.
2019. dec. 1. 13:06
 1/7 A kérdező kommentje:
S9*et
2019. dec. 1. 13:07
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Előfizetéssel nem feltétlen, függetlenül Redmi 8 ígéretes választás.
2019. dec. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elofizetessel miert nem? Amugy ilyet talatam meg hogy Samsung A20. Arrol velemenyek?
2019. dec. 1. 13:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Előfizetéshez elég a sim kártya is, viszont függetlenül webshopból sokkal olcsóbban tudsz venni, vagy ha részletre, akkor az Euronics-ot ajánlom!

Azt ugye tudod, hogy a játékok nagyon hardverigényesek? Mert bizony még 40 ezer Ft környékén sem kapsz olyan telefont, amiben szinte minden játékhoz kellően erős hardver lenne! Javaslom, hogy szánj rá inkább legalább 50 ezret, és annyiért a Xiaomi Redmi Note 7 már nagyon jó, vagy ugyanennyiért erősebb hardverrel, de csak 720p kijelzővel a Xiaomi Mi A3 van, vagy pedig eféle kompromisszum nélkül 60 ezer Ft körül a Xiaomi Redmi Note 8T - na az nagyon brutális!

2019. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Egy S9 után egy A20 hatalmas visszalépés volna, csak gondoltam megemlítem.
2019. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább valahol csempéssz be egy használt s8at. 60ért kifogsz egy jó állapotút
2019. dec. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
14%
Blaupunkt
2019. dec. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!