Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szükségesnek tartjátok-e...

Szükségesnek tartjátok-e androidos telóra vírusirtót telepiteni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 1. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van aki szerint létfontosságú, mások szerint csak erőforrás pocsékolás. Erre nem fogsz kapni tudományos választ.
2019. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed előtt azt se tudtam, hogy van rá.
2019. dec. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell. Ha csak nem nézegetsz sexvideókat.
2019. dec. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Melyikre?
2019. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Felesleges. Nekem pl gyárilag van bent valami (miui-ban). De elég,ha egy normális böngészőt használsz, esetleg pluszba reklámblokkoló (firefoxban lehet kiegészítőt telepíteni, adblock plus, illetve vannak a globális szűrők,amihez nem értek.
2019. dec. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
+1 nem kell.
2019. dec. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

Egyáltalán nem kell.



Kivétel ha nem verified forrásból töltögetsz le apk-kat mondjuk. Nekem már sikerült úgy vírust letöltenem el is ment 15 percem mire megtaláltam a hibát. KB 10 másodpercenként egész kijelző reklámokat kaptam. És hogy miért? Hogy megspóroljak kB 500 forintot egy alkalmazáson. Miután megtaláltam a vírusos apkt, amit meglepően nehéz volt amúgy, inkább meg is vettem az appot play storeban...

2019. dec. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!