Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja az iPhoneomnak?

Mi baja az iPhoneomnak?

Figyelt kérdés

Az iPhone 6S-em ma levettem reggel a töltőről, és semmi mást nem csinál, mint hogy 2 másodpercre bedobja a zárólt képernyőt, majd 2 másodperccel később a forgó karikát, mintha lekapcsolna (az elején még rezgett is hozzá). Ez ismétlődik, és semmire nem reagál, nem is lehet kikapcsolni.

Köszi a válaszokat! :)



2019. dec. 2. 06:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Valami áramköri meghibásodás vagy lefagyás lehet.

Próbáld home gomb + bekapcsológomb 10 másodpercig nyomvatartásával újraindítani, ha nem működik akkor nem tudom.

Régen legalább akkut ki lehetett venni ha lefagyott a telefon, de mostani okosokból ár nem lehet, illetve, nem egyszerű. Lehetni biztosan lehet csak nem túl egyszerű.

2019. dec. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!! 😊
2019. dec. 2. 08:50
 3/7 anonim ***** válasza:
nem áztattad el véletlenül?
2019. dec. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem. A töltőről húztam le
2019. dec. 2. 09:32
 5/7 anonim ***** válasza:
és a reset megoldotta?
2019. dec. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lemerült, és az újraindítás megoldotta. :)
2019. dec. 2. 11:38
 7/7 Morzsi007 ***** válasza:
Sajnos, ha nagyon lemerül és töltőre teszed, de közben megpróbálod bekapcsolni, még nincs benne akkora töltöttség, hogy be tudjon indulni, akkor lefagyhat és rajt lehet egy napot is a töltön, akkor sem fogod tudni bekapcsolni. Én is így jártam a 8-assal. Hard reset megoldja.
2019. dec. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!