Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 8 plus vagy XR a jobb...

Iphone 8 plus vagy XR a jobb választás?

Figyelt kérdés

Mindkettő ugyanannyiba kerül jelenleg, szóval nagyon nehéz döntés. Az XR-ben A12 Bionic chip van, a 8 plusban A11, de ez a gyakorlatban nem igazán mérvadó, az összehasonlító videókban néhol a 8 még gyorsabb is. De amúgy kit érdekel, hogy az egyik 0,0001 másodperccel hamarabb tölt be egy appot.. A másik különbség ugye a notch. Már nem is gyártanak keretes telefont, ez az ami a legjobban eltántorít a 8 plustól. De ami övön aluli, az az XR képernyő felbontása..attól meg ez tántorít el. Az nekem tök mindegy, hogy faceID vagy touchID.


Arra vagyok kíváncsi, hogy ti mit gondoltok erről, és legyetek szívesek elkerülni a "vegyél androidos telefont" jellegű válaszokat, mert csak is kizárólag iphonet szeretnék 3 androidos készülék után.



2019. dec. 2. 10:27
 1/10 anonim válasza:
100%
Nekem 8 plusom van, imádom. Gyönyörű fotókat készít, gyors, és nem hibásodott meg még soha. Jövő márciusban lesz 2 éves. A méretét is megszoktam nő létemre, és egyáltalán nem zavaró.
2019. dec. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is legfőképp a felsoroltak miatt venném ezt. Viszont a tied is már 2 éves, tehát nem tudom mennyire éri meg most megvenni. Bár még 3 évig támogatott lesz :D
2019. dec. 2. 10:49
 3/10 anonim válasza:
50%
Én is gondolkodom rajta hogy ha márciusban lejár a hűségnyilatkozat, kihozok egy X-est, de nem ajánlják, azt mondják nagyon rossz széria. Sokáig lesz rajta még támogatottság az biztos. Ezek az újabb iphone-ok nem nyerték el a tetszésemet, androidos meg akkor se kéne ha ingyen hozzám vágnák.
2019. dec. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
X-en én is gondolkodtam, de kb ugyanazt tudja mint a 8 plus, csak 100 ezerrel drágábban meg teljes képernyővel. Annyit nem ér. Az XR még szimpatikus, kivéve a képernyőfelbontást.. na az egy vicc
2019. dec. 2. 10:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is drága a sima 11 az xr-hez képest és sokkal többet tud nála! (Xr-nél) úgyhogy azt érdemesebb választani.
2019. dec. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
58%
Nekem abszolút nem szimpatikus az XR. A 8 plusom előtt a sima 6-osom volt, azt is de szerettem. Az a 3 kamerás ocsmányság se tetszik, csillagászati összegért. Most néztem az akksi állapotát, majd 2 év után 88%-os az állapota.
2019. dec. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#5 Igen, ebben igazad van!
2019. dec. 2. 11:01
 8/10 A kérdező kommentje:
Bár nem értem miért sajnálják az OLED kijelzőt minden második készülékükből
2019. dec. 2. 11:03
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert drágább (mert jobb)
2019. dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Sima 8-om van. Az általad kiszemelt telefonok nekem már nagyok, viszont, ha nem zavar téged a nagyobb méret, akkor XR. Egy évvel újabb telefon, tovább lesz frissítés és jobb a SOC is.. Az X-et nem javaslom.
2019. dec. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!