Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek jól jártam, vagy...

Szerintetek jól jártam, vagy átvertek?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy s4-et vettem elvileg újonnan az euronics üzetben. Az eladó mondta nekem, hogy ez új telefon 30-ert volt árusítva. Mondom legyen, de aztán hazajöttem rákerestem a szériára és bakker 2015-ös teló. De az eladó váltig állította nekem, hogy új készülék. Mondom legyen akkor, ránézésre egyetlen karcolás, teljesen újnak tűnik.. fólia elől, a kamerán, a töltőn sincs semmi karcolás igazából nagyon újnak tűnik. Mit gondoltok, szerintetek maradt meg nekik pár darab még ebből a szériából, vagy egy viszonylag keveset használt telót passzoltak el nekem újként?

2019. dec. 3. 12:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egyébként ki volt helyezve ez a készülék is a többi közé tudjátok arra a micsodára, amire rá van erősítve úgy ferdén. Telefonok terén nem vagyok otthon abszolút nem. Eddig egy tök alap telót használtam sok sok évig. Ha kellett valami gépen megnéztem a neten, ez meg kibírta nekem legalább 2 hétig is egy töltéssel, csak már szerintem kezdtek lesajnálni vagy csórinak nézni. :) Mondom jól van veszek egy okos telót.
2019. dec. 3. 12:19
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Nem 2015-ös, hanem 2013-as teló.


30-ért nem lettél átverve mert újonnan szerintem is kb ennyit ér. Gondolom azt az egyet nem sikerült eladniuk, és rádsózták, hogy vidd el, teljesen új a telefon. Hát használd egészséggel, te egy normális telefont vettél most, nem pedig notchos, 6"-inc fölötti sz@rt.

2019. dec. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó és garis meg minden, akkor mi a baj? Ezt akartad megvenni, megvetted, működik.

Igaz ennyiért már nagyobb tudású újabb modellt kaphattál volna. Nekem is volt S4-em annak idején, jó volt míg be nem krepált.

2019. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Adtak rá garanciát is persze.. csak otthon, amikor rá kerestem meglepődtem hogy ez ilyen régi teljesen jó működik. Egy pillanatra azt hittem használt telt adtak el nekem, de szem csak megmaradt nekik pár db ebből mert új semmi karc rajta.. na mindegy Köszi a válaszokat.
2019. dec. 3. 12:50
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
mit vártál? meleg hógolyót?
2019. dec. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
nekem egy 2016-os Samsungom van, és annyira lassú, meg minden baja van már, le kell cserélnem. Neked a 2013-as még jó?
2019. dec. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem aztán mindegy csak kellett egy okos teló! :) Egyébként kicsi, viszonylag gyors, jól testre szabható a menürendszere, amire nekem kell arra bőven elég. Itt a kérdés csak arra vonatkozott, hogy esetleg nem-e átverés. Igazából nem! Hiszen azóta már meggyőződtem erről, egyébként nem mindennapi dolog hogy lassan 2020-ban egy 2013-as telót árulnak újként. Ezért is merült fel bennem a gyanú, hogy talán nem új a készülék, viszont igen csak nyilván megmaradt egy pár darab a szériából. Egyébként elég jókat írtak róla az árukeresőn.. persze van biztos jobb is, de nekem ez bőven elég.
2019. dec. 3. 13:44
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

Nézd meg az akksit vagy töltőt,lehet hogy fél éve készült :D,szerintem jó.


Miért "átverés" vagy "öreg"...?


Az hogy akár pár évet raktárban állt?

Hmm,mükődik?Neked megfelel?Használd egészséggel!

{Inkább egy olcsobb új telefont választok,mint egy haszáltat}

2019. dec. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Hogy átvertek-e, hát nem tudom. Az S4 a maga idejében nagyon jó volt, de azóta sokat fejlődött a technológia, az S4 meg elavulttá vált. Már 6 újabb generációt mutattak be azóta. Ez a processzor napjainkban harmatgyenge a többihez képest. A RAM éppen elég, tárhely szintén, a tárhely sebessége semmi extra, az operációs rendszer elavult. Szóval hogy átvertek-e, az relatív, de ennyi pénzért hogy én nem vennék egy ilyen öreg telefont, az biztos. Az a "szép" ebben az egész elektrotechnikában, hogy hiába vadonat új valami, akkor is el tud avulni pár év alatt, ha nincs használva. Ha teheted, akkor én a helyedben visszavinném, és kikérném az itteni olcsó de jó telefonguruk véleményét, majd az alapján járnék el, mit mondanak. Mert egy S4 2019 végén nem sokáig fog káromkodásmentesen futni sajnos szerintem.
2019. dec. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem tökéletesén megfelel a telefon az árverést kizárólag arra értettem, hogy esetleg nem-e egy keveset használt telefont vettem meg. Hiszen használt telt semmiképpen sem szerettem volna venni.
2019. dec. 3. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!