Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megfigyelnek? Kezd nagyon...

Megfigyelnek? Kezd nagyon fura lenni pár dolog

Figyelt kérdés
Sokszor észrevettem hogy ami a való életben történik velem aztán valahogy a szemem elé kerül a facebookon vagy az instagramon. Természetesen azt tudom, hogy ha egy adott oldalra rákeresek utána a hirdetésekbe ki fogja mutatni a későbbiekben. Viszont történnek olyanok is amik nem tűnnek véletlennek. Kaptam egy szandált nyáron és mêg aznap este szembe jött velem az instagramon teljesen ugyanaz a szandál. Aztán tegnap vettem a páromnak Lindor csokit ma kidobott a facebook egy lindor reklámot holott nem kerestem rá. Ma voltunk a patikában vettünk ricinusolajat és az előbb ricinus olajból készített hajápolókat dobott fel a fb. Hogy történnek ezek a dolgok?

2019. dec. 3. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Ez már nekem is feltűnt sokszor. Többféle válasz is lehet, hogy melyik lehet igaz azt rád bízom:

-Szinkronicitás (teljesen véletlenszerű eseményekről azt hiszed hogy összefüggésben vannak egymással)

-A facebook, insta stb a mikrofonon keresztül be tudja azonosítani hogy miről beszélsz és már dobja is a megfelelő reklámot.

-Valami olyan mély összefüggés van minden között a világon, amiről még csak fogalmunk sincsen.

2019. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"A facebook, insta stb a mikrofonon keresztül be tudja azonosítani hogy miről beszélsz és már dobja is a megfelelő reklámot." hja és aki mobilnetet se használ?!


Inkább a testvér oldalakkal vagy hasonló kereső szavak /hirdető felületek alapján.


De az ismerős mit nézegetettet is átdobja,illetve a csoportokból ki mit néz,stb...


Most Decemberbe mwg....,mintha virusos lenne a telefon/gép... Ki se látsz a hirdetésekből!

2019. dec. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Helyfunkció, ha bekapcsolva hagyod. Mondjuk ezek szerint számodra megfelelően személyre szabott hirdetéseket dobnak fel a neten, jól kiismerték az ízlésed.
2019. dec. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!