Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android és iPhone-re stabil...

Android és iPhone-re stabil zenelejátszó alkalmazást keresek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Olyan alkalmazást keresek, mely ha netről játszatok vele mp3 zenét, ha a Wi-fi jel megszakad, a lehető leghamarabb újracsatlakozik. Lehet akár netrádió is, ha meg lehet neki adni külső mp3-stream honlapot is (tunein-t nem igazán szeretem, kivéve azt).

VLC esetén megszakadás után nem hajlandó folytatni.



2019. dec. 3. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, Spotify tudja ezt a funkciót, illetve a YouTube is...

..utóbbinál elő kell fizetni, előbbinél passzolom, hogy az ingyenes változata képes-e erre.

Bár YouTube-nál érdemes előfizetni, alig 2E Ft/hó és le is tölthetsz filmeket, zenéket, stb., emiatt teljesen reklám mentes az egész és háttérben is tudod futtatni.

2019. dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem csak és kizárólag zene mp3 stream-ként történő stabil lejátszására kellene alkalmazás.
2019. dec. 3. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:

iPhonera a VOX jó az még a sóskiflit is lejátsza

[link]


streamet az AVPlayer is tud.

[link]

2019. dec. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Bár YouTube-nál érdemes előfizetni,"

Nem érdemes.

Mindent tud a YouTube Vanced, csak a letöltést nem. De azt meg csak be kell másolni akárhova, pl flvto(pont)com.

2019. dec. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!