Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lett a telefonommal és mit...

Mi lett a telefonommal és mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés

Meizu Pro 7 készülékem van. Kiírta hogy 6%on van, ezért gyorsan elszaladtam töltőért de mire bedugtam volna kikapcsolt. Gondoltam nem baj máskor is csinált már ilyet. Felraktam töltőre majd megnyomtam a bekapcsoló gombot. Elkezdett bekapcsolni, kiírta a logót, de ennyi. Lefagyott az egész és ez már egy 1,5 órája történt, azóta se ki se be nem tudom kapcsolni. legalsó bal sarokban van egy nagyon apró betűs szöveg.

-> Fastboot mode (sec,lock,unrooted).

Már néztem videókat netem, de csak azt találtam, hogy ez valami gyorsindító mód, és hogy hogyan kell aktiválni, de semmi olyat ami segítene.

Kérlek segítsetek, mit kellene csinálnom?



2019. dec. 3. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkut vedd ki, hogy teljesen kikapcsoljon, majd indítsd újra.
2019. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fastboot menübe a Hangerő le + Bekapcsológomb kombóval tudsz bejutni. Próbálj meg ugyanezzel kijutni.
2019. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tartsd nyomva a power gombot. utána minden jó lesz
2019. dec. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!