Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom a telefonom OS....

Hogyan tudom a telefonom OS. - ét updatelni, ha nem kapcsol be? [Sony Xperia XA 2016)

Figyelt kérdés

Na szóval, sikeresen behalt a telefonom ma, utána olvastam, hogy mi is okozhatja ezt. Azt olvastam, hogy ha nincs updatelve, az is okozhatja a problémát. Nos, eszembe jutott, hogy kb. fél hónapja megjelent egy olyan pop-up üzenet, hogy updateljem a Sony eszközöm rendszerét, de Én kihagytam ezt, aminek most szívom a levét.


Szeretnék tippet, segítséget kérni azoktól, akik tudnak valamit ezzel kapcsolatban, mivel nekem ez az első eset, hogy így megszívtam egy update kihagyásával, olykor ez már a sokadik szerencsétlenségem az életben.



2019. dec. 3. 21:29
 1/6 anonim válasza:
Próbáld meg a Hard Reset-et. ( Gyári beállitások visszaállitása) https://www.youtube.com/watch?v=YBr9rbg2H10 Valahogy igy kell (Sony-nál nemtudom) Huaweinél ugy kell, hogy power gomb + volume +. Ezután a Factory reset.. végig megy, és a Reboot System now :)
2019. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az gáz, ha nekem még az sem jön be?

Egyszer berezeg, utána 3 másodperc után meg 3x egymás után, utána semmi.

2019. dec. 3. 22:15
 3/6 Wadmalac ***** válasza:

Ha az update ("flash") módba be tudod nyomni, akkor nyert ügy, pc-ről tudod frissíteni és meggyógyulhat.

A Sony Xperia companion progit kell telepíteni és kikapcsolt állapotban a telót egy bizonyos gombkombinációval flash módban tudod csatlakoztatni a pc-hez és onnantól a companion csinálja a dolgát.


https://www.youtube.com/watch?v=2YQ23k11NFc

2019. dec. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A fent említett probléma megoldások egyike sem segített.

Valószínűleg akkor vagy a kora miatt halt be, vagy pedig valami más miatt.

Azért köszönök minden segítséget.

2019. dec. 4. 16:13
 5/6 anonim ***** válasza:

#1 rosszul írja.

Bekapcsológomb + Hangerő le gombbal próbálkozz.


A Bekapcsológomb + Hangerő fel a bootloadert hozza be, ilyenkor kiírja, hogy "Bootloader: ON" illetve kiírhatja azt is, hogy "FRP Lock: ON".

2019. dec. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már mindegy, régi volt a teló, a kora miatt halt be.

Azért köszönök mindenféle segítségnyújtást!

2019. dec. 17. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!