Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont kérjek karácso...

Milyen telefont kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Az ára 100000-150000-ig lenne, Samsung Huawei es Iphone johetne szoba nagyon koszonom mindeki valaszat

2019. dec. 3. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
galaxy s10e
2019. dec. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Samsung Galaxy A70

Huawei P30

Huawei Mate 20

iPhone 6S Plus (128 GB)

iPhone 7 (128 GB)

iPhone 7 Plus (32 GB)

Esetleg a Huawei almárkájaként ott van még a Honor 20 Pro, vagy ha esetleg felmész 160 ezerig, akkor Samsung Galaxy S10e, ha pedig mégis megnéznél más márkákat is, akkor ár-érték arányban az LG G8s ThinQ, a Xiaomi Mi Note 10, és a Lenovo Z6 Pro is brutális!

2019. dec. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Ezek közül Iphone, de amúgy inkább vegyél Xiaomit, még olcsóbban is lesz jó telefonod.
2019. dec. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%

Tesóm is új telót kér, neki az volt a szempont, hogy gyorsabb legyen rajta a net, mint a mostanin, amit használ.

Nekem meg még ami lenne: lehetőleg szép képeket csináljon, lehessen rá applikációkat letölteni, ha van rajta hangrögzítő, az se hátrány, pl ha valami még gyorsan a fejemben van, pl versrészlet, vagy akár dallamrészlet, gyorsan fel tudom venni, és akkor nem kell pl gyorsan leírni, hogyha mondjuk több sor van. Meg pl valamennyi tárhely is legyen benne; meg pl lehetőleg strapabíró fajta legyen; de ez már így külön. Egyébként most nekem pl van egy márka, ami eléggé strapabíró, és lehet, hogy márkahű leszek. Illetve, most jut eszembe, lehet, hogy mégsem, mert ebben a típusban nem lehet kikapcsolni a szundit. Volt már egyszer egy ilyenem, az is jó strapabíró volt, és egy gomb lenne, amivel elvileg nem kapcsolja be a szundit, ha azzal nyomom le az ébresztőt, de ha azt nyomom, akkoris bekapcsolja a szundit. De én meg pl nem viszem magammal, anyámmal meg öcsémmel vagyunk egy szobában, és ha a hlye szundi nyomódik be, én meg már felkeldem, és beköltöztem wc-re, meg fürdőszobába, akkor meg nekik itt bekapcsol, és rezeg, és jelez még hosszú percekig. Mert én , hogyha pl több ébresztést akarok, akkor ott van lehetőség többet is beállítani, konkrétan 5 darabot. Erre meg nincs olyan opció, hogy kikapcsoljam a szundit. Az ébresztőóránál se, meg a beállításoknál se lehet kikapcsolni. Max olyan talán van, amikor legutóbb néztem, mintha lett volna, hogy 5 percre legyen beállítva a szundi, vagy 10, vagy 15. De mondjuk volt szó róla, hogy valamelyik telefoncég már ki akarja venni a szundit, kivenni egyébként nem feltétlenül kell, de lehessen már rajta kikapcsolni, sose használtam; mindig csak zavart!! De most komolyan xd

2019. dec. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Samsung a50et vettem most. Sztem elég jo. Kicsit olcsobb. 128 gigás.
2019. dec. 4. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is az S10e tetszik legjobban, bár 150eFt felett van. iPhone7 is jó. Nem túl régi, de kedvező árú.
2019. dec. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
70%
Samsung s10+
2019. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Ha iPhone, akkor nézz körül a HasználtAlma oldalon:

[link]

Esetleg még a HardverAprón:

[link]

Illetve ha Árukeresőn néznél szét, akkor itt vannak az ajánlatok:

[link]

2019. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
iPhone-t max használtan kaphatsz, az meg annyira nem jó :C Xiaomi jó árértékarányban (mi 9, redmi note 7, 8 stb.), vagy még a Samsung s10e
2019. dec. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!