Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olcsó okosóra iPhonehoz?...

Olcsó okosóra iPhonehoz? (Sporthoz használnám)

Figyelt kérdés
YouTube a mai nap folyamán feldobta Unfield fogyókúrás videóját amiben egy Huawei órát tesztel aminek utánanéztem és 75ezer forint. Jó persze neki ingyen volt viszont én meg ennyi pénzt nem adnék ki egy óráért ha meg tudom kapni olcsóbban is. Olyasmi okosórát keresnék olcsóbban sporthoz, magyar menüvel és iPhonehoz kompatibilis legyen.

2019. dec. 4. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miband 4
2019. dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ez árban nagyon jó csak fura az alakja, nem annyira tetszik, megszoktam a kerek vagy a négyzet formát.

Ezt mennyire lehet jól kezelni, hogy ilyen a kijelzője?

2019. dec. 4. 19:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Amazfit gts,gtr
2019. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Valószínűleg kiadnék 50k-t max ha hülye lennék szóval köszi nem.
2019. dec. 7. 19:56
 5/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom!

Ha ennyire szeretnél gombokér egy okosórát,akkor vegyél DZ09 et,de ha normálisat szeretnél akkor vegyél Amazfit Bipet bár nagykn nem éri már meg,de mind1

2019. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Úgy nem lehet órát venni (amit 2 évig min. akarsz használni), hogy semmi nem tetszik. Ha olcsót és jót akarsz akkor marad a mi band 4 :)
2019. dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csak az meg "jajj nem tetszik olyan furi"

😂

2019. dec. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Miért, talán úgy néz ki, mint egy rendes óra?"😂"
2019. dec. 12. 17:45
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél xiaomi amazfit bipet, jó ronda kijelző, de legalább óra formája van. 20k.. A mi band 4el meg nem tudom mi a fészkes fene bajod van. Millióan használják és megvannak vele elégedve.

(Egy amazfit GTS tulaj)

2019. dec. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Újra: ki mondta, hogy bajom van vele?:D

mondtam, hogy tetszik majd ezután csak annyit mondtam, hogy számomra fura a kijelzője és olyan kérdést is feltettem, hogy mennyire lehet jól kezelni így, hogy nem olyan nagy a kijelzője?

2019. dec. 13. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!